Pridať do obľúbených

Kambukka Reno Thermo Bottle Trumpet Flower, 500ml

Termofľaša Kambukka Reno Trumpet Flower dokáže uchovať Váš obľúbený nápoj teplý 8 hodín a studený 20 hodín. Je vybavená praktickým skrutkovacím viečkom.

Viac detailov

Cena

29,90 € s DPH

Na sklade 15 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Vyjadri svoj smäd!

Kambukka Reno je elegantná termofľaša venovaná všetkým aktívnym a enviromentálne založeným ľuďom. Umožňuje vychutnať si rozličné nápoje cestou do práce/školy bez toho, aby došlo k Vášmu obliatiu či popáleniu, a to vďaka jej 100%-nej odolnosti voči presiaknutiu. Kedykoľvek sa ňu môžete spoľahnúť - poskytne Vám horúci čaj pre chvíle odpočinku v práci alebo ľadový nápoj po náročnom fyzickom tréningu. Kambukka Reno dokáže uchovať Váš obľúbený nápoj teplý 8 hodín a studený 20 hodín.

Kambukka Reno je vybavená praktickým skrutkovacím viečkom, ktoré pozostáva z 2 častí: odskrutkovaním vrchnej časti je možné sa z fľaše napiť a odskrutkovaním spodnej časti možno fľašu dôkladne poumývať. Navyše, vďaka prepracovanému dizajnu veka sa fľaša pohodlne prenáša.

Rovnako zaujímavá je aj patentovaná technológia Snapclean®. Vďaka nej budete mať istotu, že pri čistení Vašej fľaše nezostane vo vrchnáku ani kvapka zvyšného nápoja. Stačí stlačiť a ťahaním vybrať vnútorný mechanizmus veka. Vrchnák môžete umývať aj v umývačke riadu a je rezistentný voči vysokým teplotám. Navyše, pre ešte väčší zážitok z pitia majú všetky fľaše a termohrnčeky značky Kambukka univerzálne vrchnáky, takže ich bez obáv môžete navzájom medzi sebou kombinovať.

Termofľaša Kambukka Reno o objeme 500 ml je vhodná na uchovanie a podávanie filtrovanej kávy, chai latte, čaju alebo rôznych drinkov.

Ďalšie výhody termofľaše Kambukka Reno:

 • moderný, nadčasový dizajn s nádhernými kvetinovými vzormi
 • určený pre všetky druhy horúcich a studených nápojov
 • telo termofľaše vyrobené z vysokokvalitnej nerezovej ocele
 • vákuová izolácia
 • protišmykové dno pre lepšiu stabilitu
 • ľahké uchopenie
 • jednoduchá na údržbu
 • ideálna na ručné umývanie
 • dlhoročná životnosť a funkčnosť
 • šetrná k životnému prostrediu
 • bez obsahu BPA

O výrobcovi fľašiek Kambukka

Kambukka je inovatívna belgická spoločnosť, ktorá sa zaoberá návrhom, výrobou, distribúciou a predajom trendových fľašiek a pohárov. Sú určené predovšetkým pre aktívne žijúcich ľudí. Jednoducho sa používajú a vďaka tomu sa veľmi rýchlo stávajú neoddeliteľnou súčasťou bežného života. Perfektne nahrádzajú jednorazové plastové fľaše a poháre na kávu, pričom ich možno používať dlhé roky, pýšia sa nadčasovým, štýlovým dizajnom a vďaka širokému spektru veľkostí a objemov splnia nároky každého zákazníka. Zažívajte aj Vy každý deň s výrobkami značky Kambukka viac dobrodružstva a akcie!

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Farebný vzor
Materiál Nerezová oceľ, plast, silikón
Objem 500 ml
Výška 234 mm s vrchnákom; 182 mm bez vrchnáka
Šírka 71 mm

Vyžiadať cenovú ponuku

Kambukka Reno Thermo Bottle Trumpet Flower, 500ml

Kambukka Reno Thermo Bottle Trumpet Flower, 500ml

Zo sveta kávy

Cafetravel - Výlet za kávou do Južnej Ameriky a na okolité ostrovy.

Cafetravel - Výlet za kávou do Južnej Ameriky a na okolité ostrovy.

Naša cesta po mape kávového sveta pokračuje smerom na juh, presnejšie do Južnej Ameriky, kde môžeme nájsť bohatú históriu kávy a jedny z najväčších kávových plantáží na svete. Južnou Amerikou a okolitými...

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Naše putovanie za kávovými dobrodružstvami pokračuje. Tentokrát sa z kolísky kávy presúvame do Strednej Ameriky, kde navštívime sedem regiónov, ktorých káva sa preslávila na celom svete. Počas...

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...