Pridať do obľúbených

KeepCup Brew Cloudburst S, 227ml

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výrobca: KeepCup

KeepCup Brew Cloudburst S je vynikajúcim pomocníkom pre aktívnych a environmentálne založených ľudí. Vhodný na podávanie flat white alebo cappuccina. 

Viac detailov

Cena

17,90 € s DPH

Vypredané

Detaily

Praktický, vkusný a eko v jednom

KeepCup Brew je štýlový ekopohár vyrobený z kvalitného tvrdeného skla, ktoré sa vyznačuje dlhoročnou životnosťou a vyššou odolnosťou voči mechanickému a tepelnému poškodeniu. Jeho najväčšou prednosťou je, že dokáže dlhšie udržať teplým a studeným nápojom konštantnú teplotu.

Je vynikajúcim pomocníkom pre aktívnych a environmentálne založených ľudí. Vďaka nemu si môžete vychutnať svoju kávu, čaj či iné teplé nápoje cestou do práce/školy bez toho, aby ste sa obliali alebo popálili. Šikovne padne do ruky.

Vo vrchnáku sa nachádza väčší otvor určený na pitie. Vyliatiu tekutiny bráni viečko, ktorým je možné otvor ľahko uzatvoriť. Pohár však udržujte vo vertikálnej polohe, keďže viečko nie je na 100% vodotesné.

Pohár obopína silikónový prstenec, ktorý chráni Vašu ruku pred teplotou nápoja a slúži na pohodlné uchopenie pohára. Je dekorovaný logom spoločnosti KeepCup.

KeepCup Brew o veľkosti S je vhodný na podávanie flat white, filtrovanej kávy alebo cappuccina. Je ekvivalentom pohára určeného na podávanie caffé latte.

Ďalšie vlastnosti pohára KeepCup Brew:

  • určený pre nápoje do 100 stupňov Celzia
  • vyhovuje baristickým štandardom
  • vhodný do umývačku riadu - vrchný kôš
  • vhodný do mikrovlnnej rúry - bez vrchnáka (ohrievajte max. do 100 stupňov Celzia!)
  • jednoduchý na údržbu
  • možnosť ho rozobrať na 4 časti
  • 100% recyklovateľný
  • bez obsahu BPA a BPS
  • široké spektrum farebných prevedení

O výrobcovi pohárov KeepCup

KeepCup je austrálska spoločnosť zameraná na dizajn, výrobu a predaj rozmanitých znovupoužiteľných pohárov, ktoré sa vyznačujú originálnym dizajnom pestrých farieb, prvotriednou kvalitou, jednoduchou obsluhou a dlhoročnou funkčnosťou. Poháre sú barista friendly a vyrábajú sa z rôznych materiálov: plast, sklo, kork či silikón. V súčasnosti sa predávajú vo viac ako 65-tich krajinách sveta a úspešne nahrádzajú jednorázové poháre na kávu, čím prispievajú k ochrane životného prostredia a inšpirujú ostatných. Poháre KeepCup predstavujú revolúciu v kávovom svete, v ktorom možno zaneprázdnený moderný spôsob života prepojiť s ekologickým myslením a budovať tak lepšie zajtrajšky bez zbytočného odpadu.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaPohár: transparentný, prstenec: oranžový, vrchnák: svetlomodrý, uzatváracie viečko: ružovo-červené
MateriálTvrdené sklo, polypropylén #7, LDPE #4, silikón #7
Objem227 ml
Hmotnosť226 g
Výška81 mm bez vrchnáka; 100 mm s vrchnákom
Priemer dna55 mm

Vyžiadať cenovú ponuku

KeepCup Brew Cloudburst S, 227ml

KeepCup Brew Cloudburst S, 227ml