Pridať do obľúbených

Kesper Coffe2go Pohár Coffee Letters, 400ml

Výrobca: Kesper

Pohár Kesper Coffe2go Coffee Letters si obľúbia hlavne aktívni a environmentálne založení ľudia. Umožňuje vychutnať si kávu alebo čaj cestou do práce/školy.

Viac detailov

Cena

-30.03%

9,99 € s DPH

6,99 € s DPH

Na sklade 21 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Pre dokonalý pôžitok z kávy kdekoľvek ste!

Štýlový pohár Kesper Coffe2go predstavuje dokonalú alternatívu jednorazových plastových/papierových pohárov, pretože je vyrobený prevažne z prírodných materiálov ako napríklad bambusové vlákno či kukurica. Vďaka tomu je šetrný k životnému prostrediu. Okrem toho sa tento pohár pýši robustným a skutočne okúzľujúcim dizajnom, ktorý ulahodí oku nejedného vášnivého kávičkára. Veľmi rýchlo sa tak stane Vaším oddaným spojencom kdekoľvek sa ocitnete.

Obľúbia si ho predovšetkým aktívni a environmentálne založení ľudia. Umožňuje vychutnať si kávu, čaj či iné teplé nápoje cestou do práce/školy bez toho, aby došlo k Vášmu obliatiu či popáleniu.

Vo vrchnáku pohára sa nachádza otvor obdĺžnikovitého tvaru určený na pitie. Vyliatiu tekutiny bráni viečko, ktorým je možné otvor ľahko uzatvoriť. Pohár obopína vrúbkovaný silikónový prstenec čiernej farby, ktorý chráni Vašu ruku pred teplotou nápoja a slúži na pohodlné uchopenie. Je dekorovaný logom spoločnosti Kesper.

Vhodný na filtrovanú kávu, caffé latte, čaj, chai latte, horúcu čokoládu alebo rôzne drinky. Je ekvivalentom hrnčeka Jumbo.

Ďalšie výhody pohára Kesper Coffe2go:

 • nápaditý farebný dizajn
 • zloženie: 60% prírodný materiál a 40% melamínová živica
 • vrchnák vyrobený prevažne z bambusových vlákien
 • odnímateľné uzatváracie viečko vyrobené zo silikónu
 • určený pre všetky druhy horúcich a studených nápojov
 • neovplyvňuje chuť nápoja
 • neabsorbuje vlhkosť
 • jednoduchý na údržbu
 • vhodný do umývačku riadu
 • nevhodný do mikrovlnnej rúry
 • nerozbitný a vyznačuje sa dlhoročnou životnosťou
 • bez obsahu BPA, olova a teflónu

O výrobcovi pohárov Kesper

F. Anton Kesper GmbH je úspešná nemecká spoločnosť založená v roku 1902, ktorá sa zameriava na dizajn, výrobu a predaj širokého spektra praktických doplnkov určených pre kuchyňu a domácnosť. Medzi zákazníkmi sú veľmi obľúbené pre svoj atraktívny vzhľad, vysokú kvalitu, jedinečnosť a dlhoročnú životnosť, pretože sa zhotovujú výlučne z trvácnych a odolných materiálov ako napríklad sklo, drevo, bambus, nerezová oceľ či plast. Okrem toho spoločnosť Kesper spĺňa štandardy mimovládnej organizácie pod názvom Forest Stewardship Council (FSC), ktorá celosvetovo podporuje enviromentálne vhodné, sociálne prínosné a ekonomicky životaschopné lesné hospodárenie. Vďaka tomu firma nijakým spôsobom neprispieva k odlesňovaniu tropických dažďových pralesov. Kesper, to je rodinná tradícia, flexibilita, trvalá udržateľnosť a všestrannosť, ktorá Vás presvedčí!

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaPohár: farebný s motívom, prúžok: čierny, vrchnák: čierny, uzatváracie viečko: sivé
MateriálBambus, kukurica, melamín, silikón
Objem400 ml
Výška135 mm
Priemer dna95 mm

Vyžiadať cenovú ponuku

Kesper Coffe2go Pohár Coffee Letters, 400ml

Kesper Coffe2go Pohár Coffee Letters, 400ml