Pridať do obľúbených

Ascaso šálka Espresso LOVE, 1ks

Výrobca: Ascaso

Na sklade 5 ks

Viac ako 5ks

Cena

9,99 € s DPH

Detaily

Ručne vyrábaná šálka aj s podšálkou na espresso z kolekcie Ascaso "Love is in the air". Nápaditý darček pre zamilovaných. 

Tieto vysokokvalitné šálky sú vyrábané tým najlepším spôsobom, vďaka čomu odolajú zubu času. Cieľom bolo vytvoriť odolný kávový porcelán, ktorý sa nebude znehodnocovať ani pôsobením času, ani opakovaným vystavovaním teplotným zmenám a ktorý poteší oko kávičkára.

Objem: 60 ml.

Výroba šálok:

  1. Naši hrnčiari vymodelujú šálky zo zmesi bielej hrnčiarskej hliny a vody. Neskôr je šálka spracovávaná a leštená, až kým nedosiahne textúru podobnú koži.
  2. V ďalšom kroku sa šálka vypaľuje pri teplote vyše 1000°C
  3. Druhý krát je šálka vypaľovaná pri teplote vyše 1350°C. V tejto fázi porcelán skryštalizuje.
  4. Šálka je pokrytá špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá zvýrazní jej bielu farbu.

O výrobcovi šálok Ascaso

Ascaso je spoločnosť zameraná na výrobu domácich i profesionálnych pákových kávovarov, ich komponentov a doplnkov a elektrických mlynčekov na kávu. V roku 1962 ju založil Jesús Ascaso v španielskom meste Barcelona. Firma sa sprvu orientovala na predaj náhradných dielov do kávovarov a postupne prerazila aj na medzinárodný trh. V roku 1997 José Louis Ascaso predstavil myšlienku výroby samotných kávovarov. V súčasnosti je značka Ascaso známa vo viac ako 80-tich krajinách sveta, a to vďaka pokročilým technológiam, stále novým produktom a filozofii založenej na kvalite a štýle.

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Ascaso šálka Espresso LOVE, 1ks

Ascaso šálka Espresso LOVE, 1ks