Pridať do obľúbených

Bialetti City of Art Verona Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Výrobca: Bialetti

Bialetti City of Art Verona je sada espresso šálok reprezentujúca nádherné talianske mesto Verona. Zaručuje skutočné potešenie z pitia kávy.

Viac detailov

Na sklade 2 ks

Posledné kusy skladom

Cena

19,90 € s DPH

Detaily

Šálka kávičky s nádychom umenia

2 vkusné porcelánové espresso šálky s podšálkami. Patria do kolekcie s názvom City of Art, ktorá Vám prinesie vždy nový, unikátny pôžitok z kávy a čaro vybraných miest s bohatou umeleckou históriou, podľa ktorých sú jednotlivé sady šálok pomenované.

Espresso šálky Bialetti City of Art Verona reprezentujú nádherné a romantické mesto Talianska - Verona, ktorá sa stala dejiskom slávnej Shakespearovej hry Romeo a Júlia. Zachyťte atmosféru "mesta milencov" a dodajte jedinečný štýl Vašej prestávke na kávu vďaka tejto špeciálnej edícii šálok od renomovaného výrobcu moka kávovarov Bialetti!

Šáločky môžu poslúžiť aj ako exkluzívny darček pre dvojicu vášnivých milovníkov espressa s láskou k umeniu.

Šálky a podšálky sú bielej farby so žltou dekoráciou. Na šálkach sa vyníma logo spoločnosti Bialetti - malý fúzatý panáčik, okraj podšálok zdobia kresby typických symbolov Verony a nápis Verona.
Šálky majú jemný, harmonický tvar, ktorý bol navrhnutý tak, aby umocnil arómu kávy a konzistenciu jej krémy. Predstavujú symbol pravej talianskej tradície.

Záruka skutočného potešenia z pitia kávy!

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Biela, žltá
Obsah balenia 2 šálky, 2 podšálky
Materiál Porcelán
Objem 80 ml

Vyžiadať cenovú ponuku

Bialetti City of Art Verona Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Bialetti City of Art Verona Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks