Pridať do obľúbených

Maison Routin Sirup Grenadina, 250ml

Výrobca: Maison Routin

Sirup Maison Routin Grenadina má výraznú arómu zrelých bobúľ s bohatou ovocnou chuťou pripomínajúcou džem, ktorú dotvárajú príjemné tóny vanilky, vďaka čomu je ideálny doplnok do rôznych miešaných nápojov.

Viac detailov

Cena

5,99 € s DPH

Na sklade 6 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Autentická chuť z francúzskych Álp

Sirup Grenadina od uznávanej francúzskej spoločnosti Maison Routin poteší nejedného milovníka exkluzívnych špecialít. Je vyrobený zmiešaním trstinového cukru a pramenitej alpskej vody a jedná sa o 100%-ný prírodný produkt. Má intenzívnu arómu zrelých bobúľ a bohatú ovocnú chuť pripomínajúcu džem z červeného ovocia dotvárajú príjemne tóny vanilky. Je vynikajúci v kombinácií s rôznymi miešanými nápojmi, či do smoothie nápojov alebo do limonád.  Vyberte sa do sveta fascinujúcich, znamenitých chutí, ktoré si Vás okamžite podmania!

Objem: 250 ml. Vyrobené vo Francúzsku.

 Neobsahuje glukózovo-fruktózový sirup.

O výrobcovi sirupov Maison Routin

1883 Maison Routin je odborníkom na aromatické miešanie už viac ako 130 rokov. Všetky produkty sú vyvinuté v srdci výnimočného prostredia Francúzskych Álp. Čistota vody a kvalita horského vzduchu zaručujú nenapodobiteľné chuťové zážitky. Objavte barmanské a baristické sirupy, ovocné pyré a topingy určené profesionálom ale aj domácim nadšencom. 

Zo sveta kávy

Italcaffé Elite Bar - opäť so zlatou medailou Z International Coffee Tasting 2022!

Italcaffé Elite Bar - opäť so zlatou medailou Z International Coffee Tasting 2022!

Máme veľkú radosť, že Talianska pražiareň Italcaffé opäť uspela na prestížnej medzinárodnej súťaži. Na súťaži International Coffee Tasting v kategórií "talianskych zmesí pre espresso" obhájila zlatú...

Privítajte nové, lepšie Ciao Italia

Privítajte nové, lepšie Ciao Italia

Milí naši zákazníci a osobitne tí z vás, ktorí si obľúbili naše jedinečné kávy Ciao Italia. S radosťou vám oznamujeme, že do našich obchodov konečne dorazili vynovené kávy tohto...

Spoznávanie káv: Peru

Spoznávanie káv: Peru

Peru, líder v exporte fair trade kávy.

Wacaco Nanopresso - kávovar pre kvalitnú kávu na Vašich cestách

Wacaco Nanopresso - kávovar pre kvalitnú kávu na Vašich cestách