Termohrnček City Cup, červený 0,2L

Emsa City Cup je štýlový termohrnček, ktorý sa zmestí pod väčšinu kávovarov. Je jednoduchý na údržbu a má odnímateľný vrchnák s otvorom na pitie.
  • Značka: Emsa
  • Kód produktu: 552191
  • 9,99€

Jednoducho praktický!

City Cup od spoločnosti Emsa je štýlový termohrnček červenej farby určený pre aktívnych a environmentálne založených ľudí. Či už ste na ceste do práce/školy alebo na dovolenku, rýchlo sa stane Vaším spoľahlivým pomocníkom vďaka svojej 100%-nej odolnosti voči presiaknutiu a schopnosti uchovať Váš obľúbený nápoj teplý 4 hodiny a studený 8 hodín. Ideálny na flat white, filtrovanú kávu, cappuccino alebo čaj. Súčasťou termohrnčeka je odnímateľný vrchnák s otvorom na pitie. Okrem toho sa zmestí pod väčšinu kávovarov a je jednoduchý na údržbu.

O výrobcovi termohrnčekov Emsa

Emsa je nemecká spoločnosť známa na trhu viac ako 65 rokov. V roku 2016 sa stala súčasťou francúzskej korporátnej skupiny pod názvom Groupe SEB, ktorá pôsobí vo viac ako 150-tich krajinách sveta a patria k nej také významné značky ako Krups, Rowenta, WMF a Tefal. Emsa sa zameriava na výrobu širokej škály doplnkov potrebných pre domácnosti, záhrady alebo na dovolenky a týmto spôsobom sa snaží inšpirovať svojich zákazníkov. Či už sa jedná o termosky, plastové nádoby či karafy, produkty spomínanej značky sa tešia veľkej obľube nielen pre svoju vysokú kvalitu, excelentný dizajn a trendové farebné prevedenie, ale aj prvotriednu a dlhodobú funkčnosť. Emsa, to je synonymum pohodlia, jednoduchosti a dobrej nálady v jednom!

Vlastnosti produktu Termohrnček City Cup, červený 0,2L

Základné špecifikácie
Farba Červená
Materiál Nerezová oceľ, polymetylmetakrylát
Objem 200 ml
Rozmery 91 x 85 x 105 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!