Tefal City Cup Strieborný, 0,2l

Tefal City Cup je termohrnček, ktorý je schopný uchovať Váš nápoj teplý 4 hodiny a studený 8 hodín. Súčasťou termohrnčeka je vrchnák s otvorom na pitie.
  • Značka: Tefal
  • Kód produktu: 552197
  • Tento produkt je nedostupný

Jednoducho praktický!

City Cup od spoločnosti Tefal je štýlový termohrnček sivej farby určený pre aktívnych a environmentálne založených ľudí. Či už ste na ceste do práce/školy alebo na dovolenku, rýchlo sa stane Vaším spoľahlivým pomocníkom vďaka svojej 100%-nej odolnosti voči presiaknutiu a schopnosti uchovať Váš obľúbený nápoj teplý 4 hodiny a studený 8 hodín. Ideálny na flat white, filtrovanú kávu, cappuccino alebo čaj. Súčasťou termohrnčeka je odnímateľný vrchnák s otvorom na pitie. Okrem toho sa zmestí pod väčšinu kávovarov a je jednoduchý na údržbu.

O výrobcovi termohrnčekov Tefal

Tefal je francúzska spoločnosť, ktorú v roku 1954 založil Marc Grégoire. Je súčasťou francúzskej korporátnej skupiny pod názvom Groupe SEB, ktorá pôsobí vo viac ako 150-tich krajinách sveta a patria k nej také významné značky ako Krups, Rowenta, Moulinex či WMF. Tefal sa zameriava na výrobu širokej škály pomocníkov potrebných pre domácnosť a týmto spôsobom sa snaží inšpirovať svojich zákazníkov. Či už sa jedná o teflónové panvice, kanvice, riad, grilovacie súpravy či termohrnčeky, výrobky spomínanej značky sa tešia veľkej obľube nielen pre svoju vysokú kvalitu a excelentný dizajn, ale aj prvotriednu a dlhodobú funkčnosť. Tefal, to je synonymum pohodlia, jednoduchosti a dobrej nálady v jednom!

Vlastnosti produktu Tefal City Cup Strieborný, 0,2l

Základné špecifikácie
Farba Sivá
Materiál Nerezová oceľ, polymetylmetakrylát
Objem 200 ml
Rozmery 91 x 85 x 105 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!