Termoizolačná nádoba na mlieko 0,4l

JURA Termoizolačná nádoba na mlieko sa perfektne hodí ku každému automatickému kávovaru určenému na prípravu kávových nápojov. Vyrobená z nerezovej ocele.
  • Značka: Jura
  • Kód produktu: 262039
  • Tento produkt je nedostupný

Táto termoizolačná nádoba na mlieko od renomovanej spoločnosti JURA je vynikajúci pomocník pre každého nadšeného milovníka kávových špecialít. Dokáže uchovať konštantnú teplotu mlieka po celý deň a vďaka svojmu atraktívnemu a elegantnému dizajnu sa perfektne hodí ku každému automatickému kávovaru určenému na prípravu kávových nápojov.

Nie je vhodná do umývačky riadu!

O výrobcovi termonádob JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Termoizolačná nádoba na mlieko 0,4l

Základné špecifikácie
Farba Strieborná
Hmotnosť 0,4 kg
Materiál Nerezová oceľ
Objem 0,4 l
Rozmery (Š x V x H) 75 x 168 x 75 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!