Tmavá čokoláda Sao Thome 70%, 70g

Cafepoint Tmavá čokoláda Sao Thomé 70% sa vyznačuje veľmi intenzívnou a komplexnou chuťou, v ktorej sa prelína množstvo ovocných tónov. Hmotnosť balenia: 70 g.
  • Značka: Cafepoint
  • Kód produktu: 603090
  • Tento produkt je nedostupný

Delikátne potešenie, ktoré Vám pohladí dušu.

Vysokokvalitná tabuľková tmavá čokoláda od Cafepointu. Jedná sa o odrodovú čokoládu zo súostrovia Svätý Tomáš a Princov ostrov, ktoré leží pri západnom pobreží Afriky. V roku 1822 sa stali prvými africkými ostrovmi, na ktoré boli dovezené kakaové bôby z Brazílie. Preto sú prezývané aj ako čokoládové ostrovy. V súčasnosti tu možno stále nájsť priamych potomkov pôvodných kakaovníkov odrody Forastero z Južnej Ameriky, ktoré produkujú vysoko cenené kakaové bôby.

Čokoláda sa vyznačuje veľmi intenzívnou a komplexnou chuťou, v ktorej sa prelína množstvo ovocných tónov ako napríklad marhule, maliny či citrusy a miestami možno pocítiť dokonca i náznaky čaju. Zaručuje skutočný labužnícky pôžitok. Navyše je posypaná kúskami rozličného lyofilizovaného (mrazom sušeného) ovocia, ktoré si zachovávajú svoju chuť, farbu, arómu i výživové látky. Vďaka tomu dodávajú čokoláde osviežujúce tóny. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Hmotnosť balenia: 70 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota Sao Thomé, cukor, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka, lyofilizované ovocie: jahody, maliny, kiwi, čierne ríbezle, mango. Obsah kakaovej sušiny: min. 70%. Čokoláda vyrobená z odrody kakaovníka Amelonado (Forastero). Môže obsahovať stopy mlieka.

Výživové údaje produktu Cafepoint Tmavá čokoláda Sao Thome 70% na 100g:

Energia:   792 kJ / 188 kcal
Tuky:   55,2 g
- z toho NMK*:   33,1 g
Sacharidy:   42,3 g
- z toho cukry:   37,6 g
Vláknina:   11,4 g
Bielkoviny:   10,3 g
Soľ:   0,01 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!