Tmavá čokoláda Venezuela 72%, 70g

Cafepoint Tmavá čokoláda Venezuela 72% v tvare tabuľky je vynikajúca odrodová čokoláda. Má bohatú chuť doplnenú o osviežujúce kúsky lyofilizovaného ovocia.
  • Značka: Cafepoint
  • Kód produktu: 603085
  • Tento produkt je nedostupný

Delikátne potešenie, ktoré Vám pohladí dušu.

Vysokokvalitná tabuľková tmavá čokoláda od Cafepointu. Ide o odrodovú čokoládu z Venezuely. Hory v tejto krajine sú plné plantáží, na ktorých sa pestujú vyhľadávané a vzácne kakaové bôby odrody Criollo a to je jeden z dôvodov, prečo Venezuela produkuje najkvalitnejšie kakao na svete. K najlepšej chuti a aróme kakaových bôbov výrazne prispievajú Amazonský prales a vlhké tropické podnebie.

Čokoláda sa vyznačuje dokonalou harmóniou bohatej kakaovej chuti a intenzívnych drevitých tónov. Náznaky olív a vína ešte viac umocňujú jej výrazný a robustný charakter. Poskytuje skutočný labužnícky pôžitok. Navyše je posypaná kúskami rozličného lyofilizovaného (mrazom sušeného) ovocia, ktoré si zachovávajú svoju chuť, farbu, arómu i výživové látky. Vďaka tomu dodávajú čokoláde osviežujúce tóny. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Hmotnosť balenia: 70 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota Venezuela, cukor, kakaové maslo, aróma: prírodná vanilka, lyofilizované ovocie: jahody, maliny, kiwi, čierne ríbezle, mango. Obsah kakaovej sušiny: min. 72%. Čokoláda vyrobená z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario. Môže obsahovať stopy mlieka.

Výživové údaje produktu Cafepoint Tmavá čokoláda Venezuela 72% na 100g:

Energia:   543 kJ / 130 kcal
Tuky:   43,4 g
- z toho NMK*:   26,1 g
Sacharidy:   30,9 g
- z toho cukry:   27,3 g
Vláknina:   14,3 g
Bielkoviny:   8,62 g
Soľ:   0,02 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!