Tmavá čokoládová tyčinka Cuba 70%, 30g

Cafepoint Tmavá čokoládová tyčinka Cuba 70% je odrodová čokoláda posypaná kúskami mrazom sušeného ovocia. Má intenzívnu chuť. Hmotnosť balenia: 30 g.
  • Značka: Cafepoint
  • Kód produktu: 603159
  • Tento produkt je nedostupný

Delikátne potešenie, ktoré Vám pohladí dušu.

Vysokokvalitná tabuľková tmavá čokoláda od Cafepointu. Jedná sa o odrodovú čokoládu z Kuby, exotického ostrova ležiaceho v Karibskom mori. Okrem najlepšieho tabaku na svete ponúka táto krajina aj prvotriedne kakao. Jedinou oblasťou, kde sa pestujú kakaové bôby, je región Baracoa nachádzajúci sa na východe Kuby. Na malých rodinných plantážach tu prevláda pestovanie odrody kakaovníka Trinitario, ktorá predstavuje len 10% z celosvetovej produkcie kakaa.

Čokoláda sa vyznačuje intenzívnou, dlhotrvajúcou kakaovou chuťou, v ktorej sa prelínajú drevité tóny s náznakmi tabaku a červeného ovocia. Zaručí Vám pravý labužnícky pôžitok. Navyše je posypaná kúskami rozličného lyofilizovaného (mrazom sušeného) ovocia, ktoré si zachovávajú svoju chuť, farbu, arómu i výživové látky. Vďaka tomu dodávajú čokoláde osviežujúce tóny. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Hmotnosť balenia: 30 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota Cuba, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka, lyofilizované ovocie: jahody, maliny, kiwi, čierne ríbezle, mango. Obsah kakaovej sušiny: min. 70%. Čokoláda vyrobená z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario. Môže obsahovať stopy mlieka.

Výživové údaje produktu Tmavá čokoládová tyčinka Cuba 70% na 100g:

Energia:   740 kJ / 176 kcal
Tuky:   54,6 g
- z toho NMK*:   32,7 g
Sacharidy:   42,3 g
- z toho cukry:   37,6 g
Vláknina:   17,4 g
Bielkoviny:   10,4 g
Soľ:   0,03 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!