Utláčatko 53 mm, kov a drevo

Kovové utláčatko mletej kávy v páke kávovaru od talianskeho výrobcu Nuova Ricambi. Priemer plochej základne má 53 mm. Je vyrobené z dreva a nerezovej ocele.
  • Značka: Nuova Ricambi
  • Kód produktu: 262007
  • Tento produkt je nedostupný

Kovové utláčatko mletej kávy v páke kávovaru od talianskeho výrobcu Nuova Ricambi. Pýši sa elegantným dizajnom a krásnou drevenou rukoväťou.

Nie je vhodné do umývačky riadu!

Tamper (utláčatko) patrí medzi základné pomôcky pri príprave espressa a ide o nevyhnutný doplnok každého ozajstného baristu. Používa sa na utlačenie mletej kávy v sitku (filtri) a preto je ideálny najmä pre majiteľov pákového kávovaru. Tamper musí mať priemer, ktorý zodpovedá priemeru sitka. Pri domácich kávovaroch sa stretávame s priemerom medzi 48-52 mm, pri profesionálnych je to až 58 mm. Aby malo espresso dokonalú arómu a chuť, je potrebné aby bola pomletá káva utlačená silou o hmotnosti 15-20 kg, čo Vám tento kvalitný oceľový tamper zaručí.

O výrobcovi tamperov Nuova Ricambi

Nuova Ricambi je talianska spoločnosť založená v roku 1980, ktorá sa špecializuje na výrobu baristických pomôcok a náhradných dielov do pákových kávovarov a elektrických mlynčekov na kávu. Sprvu pôsobila iba na európskom trhu, avšak od roku 1995 sa zameriava aj na americký kontinent, Áziu a Austráliu. Firma sa snaží ponúkať iba vysokokvalitné a dlhodobo funkčné produkty, vďaka čomu sa vo svete espressa dáva do spojitosti s pojmom "Profesionálna voľba".

Vlastnosti produktu Utláčatko 53 mm, kov a drevo

Základné špecifikácie
Farba Hnedá, strieborná
Materiál Drevo, nerezová oceľ
Priemer plochej základne 53 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!