Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Vintage Teas Morning After Tea Dream Berry Zelený čaj, 80g

Vintage Teas Morning After Tea Dream Berry je kvalitný sypaný čaj. Jedná sa o unikátnu zmes zeleného čaju a exotickej annony. Hmotnosť balenia je 80 g.
  • Značka: Vintage Teas
  • Kód produktu: 145054
  • Tento produkt je nedostupný

Príjemné privítanie východu Slnka

Zelený čaj, sypaný. Hmotnosť balenia: 80 g.

Exotická annona v kombinácii so zeleným čajom tej najvyššej kvality Vás zdravo naštartuje do nového dňa.

Zloženie: zelený čaj, annona, nechtík, nevädza.

Návod na prípravu: prevarte vodu a potom ju nechajte vychladnúť na cca 80 stupňov Celzia. Následne ňou v hrnčeku zalejte čaj, lúhujte 2-3 minúty. Potom čaj sceďte, ochuťte a podávajte. Na 1,5 dl vody zvyčajne prislúcha cca 1 čajová lyžička sypaného čaju a vynikajúcim pomocníkom pri jeho príprave je čajové sitko alebo French press.

Vintage Teas Morning After Tea je unikátna kolekcia zmesových sypaných čajov, špeciálne určená na dokonalé uvítanie nového rána. Aby ste sa cítili svieži a plní energie počas celého dňa!

O výrobcovi čajov Vintage Teas

Vintage Teas je jeden z najväčších exportérov čaju na Srí Lanke. Ich čaje sú známe veľmi jemnou chuťou a zložením, pričom využívajú špičkové vybavenie na prípravu tých najkvalitnejších aromatických čajových zmesí. Avšak tu ich práca nekončí. Každý produkt je individuálne zabalený a poslaný ku klientovi.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!