Vintage Teas Regional Teas Čierny čaj Nuwara Eliya, 50g

Vintage Teas Regional Teas Nuwara Eliya je kvalitný sypaný čierny čaj zo Srí Lanky. Jedná sa o lahodný čaj s ľahkou chuťou. Hmotnosť balenia je 50 g.
  • Značka: Vintage Teas
  • Kód produktu: 145069
  • Tento produkt je nedostupný

Čarovná sila prírody, ktorá Vás postaví na nohy.

Cejlónsky čierny čaj sypaný, ručne zbieraný. Hmotnosť balenia: 50 g.

Vychutnajte si tento unikátny čaj, ktorý pochádza z regiónu Nuwara Eliya na Srí Lanke. Jedná sa o lahodný čaj s ľahkou chuťou, ktorý Vás pozitívne naladí.

Návod na prípravu: čaj nasypte do hrnca, zalejte vriacou vodou a varte 3-6 minút. Následne čaj sceďte a podávajte. Môžete ho ochutiť mliekom a/alebo cukrom. Na 1,5 dl vody zvyčajne prislúcha cca 1 čajová lyžička sypaného čaju a vynikajúcim pomocníkom pri jeho príprave je čajové sitko.

Vintage Teas Regional teas je vzácna kolekcia kvalitných čiernych čajov, ktoré pochádzajú z rôznych oblastí na Srí Lanke. Sú ručne zbierané a vyznačujú sa prírodnou, delikátnou chuťou, ktorá Vás povzbudí. Pestujú sa podľa prísnych ekologických noriem, čo dáva týmto čajom punc čistého organického produktu.

O výrobcovi čajov Vintage Teas

Vintage Teas je jeden z najväčších exportérov čaju na Srí Lanke. Ich čaje sú známe veľmi jemnou chuťou a zložením, pričom využívajú špičkové vybavenie na prípravu tých najkvalitnejších aromatických čajových zmesí. Avšak tu ich práca nekončí. Každý produkt je individuálne zabalený a poslaný ku klientovi.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Vintage Teas Morning After Tea Morning Mix Čierny čaj, 80g

Vintage Teas Morning After Tea Morning Mix Čierny čaj, 80g

Príjemné privítanie východu Slnka Čierny čaj, sypaný. Hmotnosť balen..

5,99€

Simon Lévelt Čierny čaj Darjeeling Finest, 20ks

Simon Lévelt Čierny čaj Darjeeling Finest, 20ks

Dobrá nálada ukrytá v šálke čaju. Čierny čaj Darjeeling Finest pochádza z r..

3,49€