Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Lavazza Cremoso 1kg, zrno

Zrnková káva Lavazza Espresso Cremoso sa vďaka špeciálnemu procesu praženia vyznačuje tradičným talianskym chuťovým profilom. Ide o zmes Arabiky a Robusty.
  • Značka: Lavazza
  • Kód produktu: 100155
  • Tento produkt je nedostupný

Charakteristika kávy Lavazza Espresso Cremoso

Stredne pražená zrnková káva Lavazza Espresso Cremoso pozostáva z kvalitných kávových zŕn Arabiky pochádzajúcich z Latinskej Ameriky a Robusty z juhovýchodnej Ázie. Vďaka špeciálnemu procesu praženia sa vyznačuje tradičným talianskym chuťovým profilom; má príjemnú arómu, bohatú, perzistentnú krému a neodolateľnú chuť s jemne čokoládovou dochuťou. Ideálna na prípravu klasického talianskeho espressa alebo trendových kávových špecialít, od cappuccina po caffé latte. Vynikajúci štart do nového dňa.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Lavazza Espresso Cremoso

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie, distribúciu a predaj kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!