Novinky od Caffitaly

Prinášame Vám nové kávovary z dielne talianskeho výrobcu Caffitaly, výkonný S05 a dizajnový S06. Na obidvoch modeloch sa nachádzajú tri programovateľné tlačítka, pomocou ktorých si dokážete zvoliť požadovanú veľkosť kávy. Kávovary používajú unikátny systém kávových kapsúl Caffitaly, v ktorých je hermeticky uzatvorená čerstvo zomletá káva, prípadne čaj, čokoláda, alebo mlieko. Vákuové balenie zachová jedinečnú arómu a chuť až do momentu prípravy nápoja (kávy).


Caffitaly S05

Kávovar Caffitaly S05

Ideálny stroj do menšej kancelárie s veľkou nádržkou na vodu a zásobníkom až na 20 použitých kapsúľ. Denne s ním môžete pripraviť až 20 šálok vášho obľúbeného nápoja. Vďaka jednoduchému ovládaniu a efektívnej prevádzke stroja budete mať kávu pripravenú za pár sekúnd. V kombinácii s výrobníkom mliečnej peny si môžete pripraviť chutné cappuccino alebo latté (nie je súčasťou balenia). Kávovar je navyše vybavený nastaviteľnou výškou výtoku kávy, vďaka ktorej si dokážete kávu pripraviť do šálok rôznych veľkostí bez rizika oprskania okolia vytekajúcou kávou.


Caffitaly S06

Kávovar Caffitaly S06

Štýlový kávovar s veľmi vydareným dizajnom vhodný pre použitie v domácnosti bude skvelým doplnkom vašej kuchyne. Je navyše vybavený tryskou na napeňovanie mlieka, pomocou ktorej si dokážete pripraviť chutné Latté či Cappuccino. Denne pomocou tohto kávovaru pripravíte až 12 šálok kávy bez potreby dopĺňania vody. 1,2 litrová nádržka na vodu Vám zabezpečí dostatok vody na prípravu kávy počas celého dňa.

Vďaka recyklovateľným častiam kapsúľ a vypínaču šetriacemu energiu prispievajú tieto kávovary k ochrane životného prostredia.