Iba online

Pridať do obľúbených

Graef Mlynček na kávu CM800, strieborný

Na objednávku do 7 dní

Výrobca: Graef

Elektrický mlynček na kávu Graef je ideálny najmä pre domácnosti. Ponúka až 40 rôznych stupňov pomletia; od extra jemného po veľmi hrubý stupeň.

Viac detailov

Cena

189,99 € s DPH

Vypredané

Detaily

Vychutnajte si jedinečné potešenie z arómy čerstvo pomletých kávových zŕn!

Štýlový elektrický mlynček na kávu Graef od renomovaného nemeckého výrobcu je ideálny najmä pre domácnosti. Vysoko oceňovaný dizajn z neho robí dokonalý doplnok do kuchyne, pričom jeho použitie je mimoriadne ľahké a bezpečné.

Či už máte chuť na tradičné espresso, lahodnú filtrovanú alebo osvedčenú zalievanú kávu, tento mlynček pomelie kávové zrná presne podľa Vašich predstáv. Vďaka nemu si vždy pripravíte dokonalú šálku kávy!

Mlynček sa počas mletia nešmýka po povrchu, a to vďaka gumovej základni.


mletie.jpgKáva pomletá na 40 spôsobov

Mlynček ponúka až 40 rôznych stupňov pomletia; od extra jemného na klasické espresso, po veľmi hrubý stupeň na kávu z French pressu, Aeropressu alebo na prípravu filtrovanej kávy. Závisí už len na Vašich chuťových preferenciách.


2_2.jpegIndividuálny počet šálok

Mlynček je vybavený elektrickým časovačom určeným na presné nastavenie počtu šálok (1-2). Vďaka tomu Vám mlynček namelie len požadované množstvo kávových zŕn. 


3_3.jpegProfesionálne mletie

Graef mlynček melie kávové zrná ako profesionál! Mlecí mechanizmus mlynčeka je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele, ktorý pozostáva z kónických drviacich častí, vďaka čomu spolu s nízkootáčkovým motorom si zachovávajú pomleté kávové zrná svoju najlepšiu chuť aj arómu. 


4_4.jpeg350g zrnkovej kávy

Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou 350 g má tesniace veko s rýchloupínacím mechanizmom s 90° pootočením, ktoré bráni vypadávaniu kávových zŕn počas mletia.


5_5.jpegJednoduché čistenie

Jednotlivé časti mlynčeka sú odnímateľné pre rýchle a ľahké vyčistenie, ktoré je jednoduchšie aj vďaka  pribalenej čistiacej kefke. Vybrať ručne môžete zásobník na zrnkovú kávu, nádobu na pomletú kávu či odnímateľný spodný mlynček.


6_6.jpegDokonale pomletá káva

Nádobka na pomletú kávu v kombinácií so vstavaným antistatickým systémom počas procesu mletia minimalizujú rozptylový efekt pomletej kávy, čo zaručí to najpresnejšie pomletie každého kávového zrnka bez minimálnej straty. Navyše kávovar umožňuje upevnenie držiaka filtra priamo do úchytu mlynčeka.


Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi elektrického mlynčeka Graef

Už viac ako 100 rokov a 4 generácie vyrába rodinná spoločnosť Graef vysokokvalitné elektrické spotrebiče s označením "Made in Germany". Okrem profesionálnych krájačov pre gastronómiu a mäsiarstvo, spoločnosť Graef prináša na trh aj vysokokvalitné pákové kávovary a  mlynčeky na kávu. Výrobky spoločnosti sa pýšia povestnou kvalitou, dokonalou funkčnosťou a nezameniteľným, originálnym dizajnom. Už viac ako 40 rokov spoločnosť Graef v manufaktúre v Arnsbergu pri výrobe dôsledne používa len tie najkvalitnejšie materiály. Vysoké štandardy kvality, dokonalej funkčnosti, príkladnej bezpečnosti a vybraného dizajnu spoločnosti Graef sa od roku 2009 uplatňujú aj na celý rad ďalších kuchynských spotrebičov, aby ich používanie bolo skutočným potešením.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaStrieborná
Obsah baleniazásobník na 350 g kávových zŕn, 2 úchyty na držiak filtrov s priemerom 6 a 7 cm, pogumovaná hliníková základňa mlynčeka, kefka na čistenie, nádoba na pomletú kávu
Nastavenie hrúbky mletia kávových zŕn40 stupňov
Mlynček na kávuKónický nerezový
Zásobník na zrnkovú kávu350 g
Rozmery (Š x V x H)135 x 230 x 397 mm
Hmotnosť2,63 kg
Príkon128 W

Vyžiadať cenovú ponuku

Graef Mlynček na kávu CM800, strieborný

Graef Mlynček na kávu CM800, strieborný

Zo sveta kávy

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Ste ten typ, čo si kávu vychutnáva pomaly a sústredene, alebo ju skôr rýchlo "hodíte do seba" a bežíte ďalej? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, možno vás prekvapia niektoré rekordy a...

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Svet kávy je fascinujúci a plný prekvapení. Od rekordných šálok až po národy, kde je káva doslova národným nápojom,ponorme sa spolu do tohto sveta a objavme jeho najzaujímavejšie rekordy a...

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.