Filtrovanie

Použité filtre:
  Zrušiť všetky filtre
  Pákové kávovary

  Pákový kávovar je určený hlavne tým, pre ktorých je príprava kávy vášňou a koníčkom zároveň. V podstate ide o zmenšenú verziu prístroja na kávu používaného v kaviarni. Tento typ kávovaru poteší každého, ktorému nevadí venovať príprave kávy a údržbe stroja čas, ochotu zainvestovať do mlynčeka a naučiť sa ovládať isté baristické zručnosti. Odmenou...

  Pákový kávovar je určený hlavne tým, pre ktorých je príprava kávy vášňou a koníčkom zároveň. V podstate ide o zmenšenú verziu prístroja na kávu používaného v kaviarni. Tento typ kávovaru poteší každého, ktorému nevadí venovať príprave kávy a údržbe stroja čas, ochotu zainvestovať do mlynčeka a naučiť sa ovládať isté baristické zručnosti. Odmenou bude kvalitný šálok kávy spojený s jedinečnou atmosférou, ktorú príprava kávy so sebou prináša.
  Avšak pre zvýšenie komfortu sa do pákových kávovarov vyrábajú PODy. Sú to papierové podušky, v ktorých je naporciovaná pražená mletá káva o hmotnosti cca 7g, čím sa hodia na prípravu espressa. Dokonca sa už vyrábajú aj také pákové kávovary, ktoré majú zabudovaný mlynček.

  Čítať viac

  Pákové kávovary  Počet produktov v kategórii: 10

  Zobrazených 1 - 10 z 10 produktov