Filtrovanie

Použité filtre:
Zrušiť všetky filtre
Pákové kávovary

Pákový kávovar je určený hlavne tým, pre ktorých je príprava kávy vášňou a koníčkom zároveň. V podstate ide o zmenšenú verziu prístroja na kávu používaného v kaviarni. Tento typ kávovaru poteší každého, ktorému nevadí venovať príprave kávy a údržbe stroja čas, ochotu zainvestovať do mlynčeka a naučiť sa ovládať isté baristické zručnosti. Odmenou...

Pákový kávovar je určený hlavne tým, pre ktorých je príprava kávy vášňou a koníčkom zároveň. V podstate ide o zmenšenú verziu prístroja na kávu používaného v kaviarni. Tento typ kávovaru poteší každého, ktorému nevadí venovať príprave kávy a údržbe stroja čas, ochotu zainvestovať do mlynčeka a naučiť sa ovládať isté baristické zručnosti. Odmenou bude kvalitný šálok kávy spojený s jedinečnou atmosférou, ktorú príprava kávy so sebou prináša.
Avšak pre zvýšenie komfortu sa do pákových kávovarov vyrábajú PODy. Sú to papierové podušky, v ktorých je naporciovaná pražená mletá káva o hmotnosti cca 7g, čím sa hodia na prípravu espressa. Dokonca sa už vyrábajú aj také pákové kávovary, ktoré majú zabudovaný mlynček.

Čítať viac

Pákové kávovary  Počet produktov v kategórii: 13

Zobrazených 1 - 13 z 13 produktov