Filtrovanie

Použité filtre:
  Zrušiť všetky filtre
  3 porcie

  Moka kávovar je ako stvorený pre tých, ktorí si radi vychutnávajú klasické talianske espresso a túžia mať prípravu kávy ako záľubu. Je to hliníková kanvica, vynájdená v roku 1933 Talianom Alfonsom Bialetti, ktorú charakterizuje zaujímavý osemuholníkový tvar. Vyrába sa v rôznych veľkostiach a nespočetných farebných variáciach. Je neodmysliteľnou ...

  Moka kávovar je ako stvorený pre tých, ktorí si radi vychutnávajú klasické talianske espresso a túžia mať prípravu kávy ako záľubu. Je to hliníková kanvica, vynájdená v roku 1933 Talianom Alfonsom Bialetti, ktorú charakterizuje zaujímavý osemuholníkový tvar. Vyrába sa v rôznych veľkostiach a nespočetných farebných variáciach. Je neodmysliteľnou súčasťou takmer každej talianskej rodiny. Patrite aj Vy k vlastníkom talianskej tradičnej moka kanvičky! Je cenovo dostupná a prípravu kávy v nej zvládne naozaj každý.

  Moka kávovar na 3 porcie je venovaný všetkým tým, ktorí si chcú vychutnať začiatok nového dňa či prestávku počas práce voňavou šálkou kávy so svojou rodinou či blízkymi kolegami. Predstavuje symbol týchto vzácnych momentov.

  Čítať viac

  3 porcie  Počet produktov v kategórii: 17

  Zobrazených 1 - 17 z 17 produktov