Filtrovanie

Použité filtre:
Zrušiť všetky filtre
Pákový kávovar
Výraznosť chuti
Pomer Arabiky a Robusty v kávovej zmesi
Krajina pôvodu
Pods

Bezkofeínová káva je taká káva, ktorá bola zbavená kofeínu ešte pred upražením. Takmer každá kávová spoločnosť ponúka aj kvalitnú bezkofeínovú kávu a neprítomnosť kofeínu sa na výslednej chuti predovšetkým talianskych káv skoro vôbec neprejaví. Bezkofeínovú kávu môžeme tak nájsť medzi odrodovými kávami, ale aj medzi kávovými zmesami. Pri získava...

Bezkofeínová káva je taká káva, ktorá bola zbavená kofeínu ešte pred upražením. Takmer každá kávová spoločnosť ponúka aj kvalitnú bezkofeínovú kávu a neprítomnosť kofeínu sa na výslednej chuti predovšetkým talianskych káv skoro vôbec neprejaví. Bezkofeínovú kávu môžeme tak nájsť medzi odrodovými kávami, ale aj medzi kávovými zmesami. Pri získavaní bezkofeínovej kávy musia výrobcovia dbať na dva základné fakty. Najprv na čo najväčšiu čistotu samotného procesu dekofeinizácie, aby sa káva neznehodnotila a potom samozrejme na čo najdôslednejšie zachovanie pôvodnej chute kávy. Aj keď spôsobov zbavovania kávy kofeínu je viacero, samotný proces je v podstate rovnaký.

POD s bezkofeínovou kávou je presne naporciované množstvo (cca 7g) praženej mletej kávy v papierovom obale, ktorý uchováva jej chuť a arómu. Je určený do pákových kávovarov. Bezkofeínovej káve sa potešia najmä dojčiace matky, tehotné ženy a ľudia so srdcovo-cievnymi ochoreniami.

Čítať viac

Pods  Počet produktov v kategórii: 7

Zobrazených 1 - 7 z 7 produktov