Filtrovanie

Použité filtre:
Zrušiť všetky filtre
Hmotnosť balenia
Automatický kávovar
Pákový kávovar
Moka
Výraznosť chuti
Kréma
Pomer Arabiky a Robusty v kávovej zmesi
Krajina pôvodu
Mletá káva

Bezkofeínová káva je taká káva, ktorá bola zbavená kofeínu ešte pred upražením. Takmer každá kávová spoločnosť ponúka aj kvalitnú bezkofeínovú kávu a neprítomnosť kofeínu sa na výslednej chuti predovšetkým talianskych káv skoro vôbec neprejaví. Bezkofeínovú kávu môžeme tak nájsť medzi odrodovými kávami, ale aj medzi kávovými zmesami. Pri získava...

Bezkofeínová káva je taká káva, ktorá bola zbavená kofeínu ešte pred upražením. Takmer každá kávová spoločnosť ponúka aj kvalitnú bezkofeínovú kávu a neprítomnosť kofeínu sa na výslednej chuti predovšetkým talianskych káv skoro vôbec neprejaví. Bezkofeínovú kávu môžeme tak nájsť medzi odrodovými kávami, ale aj medzi kávovými zmesami. Pri získavaní bezkofeínovej kávy musia výrobcovia dbať na dva základné fakty. Najprv na čo najväčšiu čistotu samotného procesu dekofeinizácie, aby sa káva neznehodnotila a potom samozrejme na čo najdôslednejšie zachovanie pôvodnej chute kávy. Aj keď spôsobov zbavovania kávy kofeínu je viacero, samotný proces je v podstate rovnaký.

Ak nevlastníte automatický kávovar alebo elektrický mlynček, prípadne nemáte čas na ručné mletie kávových zŕn, určite si budete vedieť vybrať spomedzi rôznych druhov kvalitných bezkofeínových mletých káv. Je vhodná najmä pre dojčiace matky, tehotné ženy a ľudí so srdcovo-cievnymi ochoreniami.

Čítať viac

Mletá káva  Počet produktov v kategórii: 4

Zobrazených 1 - 4 z 4 produktov