Filtrovanie

Použité filtre:
  Zrušiť všetky filtre
  4 porcie

  Moka kávovar je ako stvorený pre tých, ktorí si radi vychutnávajú klasické talianske espresso a túžia mať prípravu kávy ako záľubu. Je to hliníková kanvica, vynájdená v roku 1933 Talianom Alfonsom Bialetti, ktorú charakterizuje zaujímavý osemuholníkový tvar. Vyrába sa v rôznych veľkostiach a nespočetných farebných variáciach. Je neodmysliteľnou ...

  Moka kávovar je ako stvorený pre tých, ktorí si radi vychutnávajú klasické talianske espresso a túžia mať prípravu kávy ako záľubu. Je to hliníková kanvica, vynájdená v roku 1933 Talianom Alfonsom Bialetti, ktorú charakterizuje zaujímavý osemuholníkový tvar. Vyrába sa v rôznych veľkostiach a nespočetných farebných variáciach. Je neodmysliteľnou súčasťou takmer každej talianskej rodiny. Patrite aj Vy k vlastníkom talianskej tradičnej moka kanvičky! Je cenovo dostupná a prípravu kávy v nej zvládne naozaj každý.

  Moka kávovar na 4 porcie je venovaný všetkým tým, ktorí si chcú vychutnať začiatok nového dňa či prestávku počas práce voňavou šálkou kávy v kruhu rodiny či blízkych kolegov. Predstavuje symbol týchto vzácnych momentov.

  Čítať viac

  4 porcie  Počet produktov v kategórii: 10

  Zobrazených 1 - 10 z 10 produktov