Filtrovanie

Použité filtre:
  Zrušiť všetky filtre
  Výrobca
  Určenie kávovaru
  Len espresso

  Uprednostňujete minimalistický, čistý dizajn a rýchlu prípravu kvalitnej kávy? Túžite po autentickej chuti talianskeho espressa a stroji za rozumnú cenu s jednoduchou intuitívnou obsluhou? Potom práve Vás očarí naša ponuka špičkových automatických kávovarov určených výlučne na prípravu espressa/ristretta.

  Len espresso  Počet produktov v kategórii: 3

  • Automatický kávovar JURA A1 Piano Black je v súčasnosti nedostupný u dodávateľa. Predpokladaná dostupnosť je až od Apríla 2021. Automatický kávovar JURA A1 Piano Black dokáže vykúzliť až 3 rôzne kávové nápoje takej kvality, ktorá je porovnateľná s kávou od profesionálnych baristov.

   629,00 €
  • 649,00 € Dodáme do 3 dní
   +darček

   JURA D4 je automatický kávovar, ktorý dokáže vykúzliť espresso/kávu takej kvality, ktorá je porovnateľná s kávou od profesionálnych baristov.

   649,00 €
   Dodáme do 3 dní
  • Automatický kávovar JURA A1 Piano White je v súčasnosti nedostupný u dodávateľa. Predpokladaná dostupnosť je až od Apríla 2021. Vlastnosťami ako ostré hrany, čisté, jednoduché línie, nadčasová elegancia a kompaktný dizajn môže disponovať len automatický kávovar Jura A1 Piano White!

   629,00 €
  Zobrazených 1 - 3 z 3 produktov