Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Cremesso Honduras La Laguna, 16x6g

Mletá káva Cremesso Honduras La Laguna v šálke vyniká príjemnou arómou s tónmi opekaných mandlí a hnedého cukru a jemnou, hustou krémou. Má lahodnú chuť.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Cremesso
  • Kód produktu: 172244
  • 6,39€

Limitovaná edícia!

  • Pražená mletá káva v kapsuliach
  • Odrodová 100% Arabika z Hondurasu
  • Obsah balenia: 16 kapsúl
  • Hmotnosť 1 kapsule: 6 g
  • Odporúčaný objem kávy v šálke: 30/50 ml
  • Kapsule určené pre systém kávovarov Cremesso - 100% kompatibilné

Charakteristika kávy Cremesso Honduras La Laguna

Pražená mletá káva Cremesso Honduras La Laguna je odrodová 100%-ná Arabika pestovaná v malej dedinke La Laguna na severozápade Hondurasu v nadmorskej výške 900-1200 m n. m. Jej zber prebieha ručne, po ktorom nasleduje tradičné mokré spracovanie, výsledkom čoho je skutočne vynikajúca káva. V šálke vyniká príjemnou arómou s tónmi opekaných mandlí a hnedého cukru a jemnou, hustou krémou. V lahodnej krémovej chuti s dlhotrvajúcou dochuťou môžete pocítiť tóny tmavej čokolády a orechov či náznaky grapefruitu. Vďaka jemnému, mierne intenzívnemu praženiu sú sladkosť a kyslosť tejto kávy v dokonalej harmónii. Ideálna na prípravu talianskeho ristretta alebo espressa, ktoré Vám zaručí maximálny pôžitok. Káva je ihneď po zomletí vákuovo uzatvorená do plastovej kapsule tak, aby si dokázala zachovať svoju chuť, arómu a kvalitu až do momentu použitia.

O výrobcovi kávových kapsúl Cremesso

Cremesso je švajčiarska spoločnosť zameraná na ponuku širokého spektra kávových a čajových kapsúl, im kompatibilných kapsulových kávovarov a ich príslušenstva. Firma dbá nielen na vysokú kvalitu svojich produktov, ale aj na trvalú udržateľnosť. Patrí medzi držiteľov certifikátu UTZ, čo je organizácia zaručujúca ekologické pestovanie plodín spojené so zodpovedným prístupom k miestnym farmárom. Okrem toho Cremesso kapsule neobsahujú hliník, vyrábajú sa z polypropylénu a perfektne chránia unikátnu arómu každej kávovej zmesi až do okamihu spotreby. Zaujímavosťou je i to, že táto spoločnosť ako prvá uviedla na trh kapsulový kávovar na čaj. Cremesso, to je dokonalý pôžitok bez kompromisov!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!