Nespresso Pixie Electric Aluminium

Malý a praktický kapsulový kávovar De'Longhi Pixie EN 125 S je vybavený funkciou automatického vypnutia po 9 minútach od poslednej prípravy kávy.
  • Značka: DeLonghi
  • Kód produktu: 205036
  • Tento produkt je nedostupný

Elegantný kapsulový kávovar De'Longhi Pixie EN 125 S od renomovaného talianskeho výrobcu je kompatibilný so všetkými kapsulami systému Nespresso značiek Nespresso, Cafepoint, Bialetti, Carraro, Julius Meinl, Italcaffé, Intenso, Caffesso, Limo Bar atď. Pýši sa moderným, nadčasovým dizajnom a je venovaný všetkým tým, ktorí uprednostňujú rýchlu a pohodlnú prípravu kávy.

Tento malý a praktický stroj bol navrhnutý tak, aby Vám uľahčil život. Myslí na všetko: od nastavenia dvoch veľkostí šálky až po automatické vypnutie kávovaru po 9 minútach. Jediným stlačením za 25 sekúnd dosiahne voda ideálnu teplotu na prípravu Vašej obľúbenej kávičky. Pumpička pretláča horúcu vodu cez kapsulu o hodnote 19 bar, výsledkom čoho je dokonalá extrakcia arómy, chuti a ostatných organoleptických vlastností kávy. Okrem toho je kávovar vybavený ergonomickou rukoväťou, vďaka ktorej ho možno ľahko prenášať.

Výhody kapsulového kávovaru De'Longhi Pixie EN 125 S:

Dve veľkosti šálky - pod výpust kávy sa hravo zmestí šálka na espresso (40 ml) alebo espresso lungo (110 ml).

Signalizácia doplnenia vody - ak bude málo vody v nádobke, budete o tom vždy informovaní prostredníctvom osvetlenia po stranách kávovaru.

Kávička ihneď - vďaka zdokonalenému termobloku sa kávovar nahreje už za 25 sekúnd, kávičku si teda môžete veľmi rýchlo pripraviť.

Šetrenie energie - stroj má v sebe zabudovanú funkciu automatického vypnutia po 9 minútach od poslednej prípravy kávy a preto sa zaraďuje do energetickej triedy A++.

  • Kompaktný dizajn v čierno-striebornom prevedení
  • Príprava kávy stlačením jedného tlačidla
  • Signalizácia doplnenia vody
  • Jednoduché vkladanie kapsúl
  • Mechanické vypudzovanie kapsúl
  • Zásobník na 10 použitých kapsúl
  • Odnímateľný zásobník na vodu o objeme 0,7 l

Viac informácií o kapsulovom kávovare sa môžete dozvedieť tu.

Legendárna spoločnosť De'Longhi pôsobí na trhu už od roku 1974 a ponúka široký sortiment prístrojov pre domácnosť. Jedná sa o taliansku rodinnú firmu, ktorá sa vždy snaží o jedinečnosť, nezameniteľnosť, funkčnosť a kvalitu svojich výrobkov.

Vlastnosti produktu Nespresso Pixie Electric Aluminium

Základné špecifikácie
Dĺžka kábla 80 cm
Farba Čierna, strieborná
Hmotnosť 3 kg
Materiál Hliník, kov, plast
Rozmery (Š x V x H) 111 x 235 x 326 mm
Funkcie
Signalizácia doplnenia vody Áno
Technické špecifikácie
Maximálny počet porcií kávového odpadu 10 kapsúl
Napätie 220 - 240 V
Objem nádoby na vodu 0,7 l
Počet termoblokov 1
Príkon 1260 W

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!