Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Nespresso Kapsula Serenata, 1ks

Káva Cafepoint Serenata pre Nespresso sa vyznačuje vyváženou chuťou. Vôňa je intenzívna a príjemná, obohatená o tóny čokolády, ovocia a kvetín.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 0,28€
    0,35€
  • Pražená mletá káva v kapsuli
  • Zmes Arabiky (90%) a Robusty (10%)
  • Obsah balenia: 1 kapsula
  • Hmotnosť 1 kapsule: 5,5g
  • Kapsula určená pre systém kávovarov Nespresso od koncernu Nestlé - 100% kompatibilné

Charakteristika kávy Cafepoint Serenata pre Nespresso

Cafepoint Serenata pre Nespresso je zmes Arabiky najvyššej kvality a ázijskej Robusty. Vďaka precízneho výberu kávových zŕn a stredného až tmavého praženia je káva perfektne vyvážená a má sladkú chuť. Ideálna na prípravu lahodného talianskeho espressa. Kvôli vysokému podielu kvalitnej Arabiky obsahuje menej kofeínu a je vhodná aj na poobedné či večerné pitie.
Vyznačuje sa krémou orieškovej farby, ktorej konzistencia je priemerná až vysoká. Vôňa je intenzívna a príjemná, obohatená o tóny čokolády, ovocia a kvetín. Chute sú vyvážené, telo je guľaté a zamatové, dochuť plná a perzistentná, trochu pikantná, v ktorej prevládajú tóny čokolády, čerstvo upečeného chleba a kvetov.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!