Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Melitta CI Touch Čierny

Melitta CI Touch je profi automatický kávovar atraktívnej čiernej farby. Dokáže vykúzliť až 10 kávových nápojov a uložiť 4 individuálne recepty na kávu.
 • Značka: Melitta
 • Kód produktu: 202122
 • Tento produkt je nedostupný

Melitta CI Touch je profesionálny automatický kávovar renomovaného nemeckého výrobcu. Pýši sa elegantným dizajnom, ľahkou obsluhou a pokročilými technológiami, ktoré zaručujú prípravu tej najlepšej kávy. Poteší nielen milovníkov espressa, ale aj fanúšikov lahodných kávových špecialít. Hodí sa najmä pre stredne veľké kancelárie, keďže pripraví maximálne 60 porcií kávy denne.

Kávovar disponuje hneď viacerými jedinečnými vlastnosťami a funkciami akými sú napríklad manuálna voľba kávových zŕn, príprava 2 šálok kávy naraz, výnimočne tichý mlynček či 1 výpust pre všetko: kávu, mlieko i horúcu vodu. Ovládanie tohto stroja bude hračkou vďaka intuitívnemu integrovanému dotykovému displeju s vysokým rozlíšením. Kávovar dokáže vykúzliť až 10 kávových nápojov a uložiť 4 individuálne recepty na kávu. Nastaviteľná výška výpuste Vám ešte viac zjednoduší a spríjemní prípravu vášho obľúbeného nápoja. A aby toho nebolo málo, Melitta CI Touch má atraktívne čierne prevedenie, vďaka čomu sa rýchlo stane stredobodom pozornosti každej modernej kancelárie.

Nechajte sa rozmaznávať špičkovými technológiami tohto kávovaru, ktoré Vám určite vylepšia pracovný deň!


Ovládanie prepracované do detailov

Navigácia a ovládanie kávovaru Melitta CI Touch sa stane zábavou vďaka farebnému dotykovému displeju s vysokým rozlíšením. Iba jediným dotykom si môžete pripraviť nielen espresso, café crème, cappuccino či latte macchiato, ale aj teplé mlieko, mliečnu penu či horúcu vodu. A to všetko vďaka inovatívnej funkcii One Touch. Behom chvíľky tak budete mať na stole perfektnú šálku kávy, ktorá Vás vždy pozitívne naladí.


Kávička so skvelou chuťou

Kávovar je vybavený dvojkomorovým zásobníkom na zrnkovú kávu s názvom Bean Select, vďaka ktorému si môžete sami zvoliť, aký typ kávových zŕn chcete použiť na prípravu Vášho nápoja. Veľmi tichý a rýchly oceľový mlynček šetrným spôsobom melie kávové zrná, aby ste v šálke pocítili pravú arómu a chuť kávy. Okrem toho pomocou funkcie Double cup mode môžete pripraviť až 2 rovnaké alebo rôzne kávové špeciality, čím sa výrazne šetrí čas.


Široká ponuka nápojov

Iba jediným stlačením tlačidla si môžete do šálky pripraviť 4 základné nápoje: espresso, café crème, cappuccino či latte macchiato a ďalších 6 kávových špecialít ako napríklad lungo, ristretto, caffé latte alebo americano si môžete vybrať prostredníctvom menu. S funkciou Moja káva sa dajú nastaviť až 4 vlastné recepty na kávu na základe Vašich požiadaviek. A to nie je všetko: kávovar pripravuje kávu podľa pôvodných talianskych postupov. Takže v prípade nápoja latte macchiato sa espresso pridá až po mlieku a mliečnej pene a v prípade cappuccina to bude presne opačne.


Perfektná hygiena

Kávovar má integrované programy pre prepláchnutie, čistenie a odvápňovanie, vďaka čomu sa predĺži jeho životnosť a nápoje z neho budú chutiť tak, ako majú. Na odstránenie zvyškov kávy a pre zabránenie tvorby plesní stačí jednoducho vybrať varnú jednotku a pod tečúcou vodou prepláchnuť.


 • Elegantné čierne prevedenie
 • Jednoduchá koncepcia obsluhy
 • Moderný farebný TFT displej
 • Veľmi tichý a rýchly mlynček z ocele (5 stupňov hrúbky mletia)
 • Výškovo nastaviteľný výpust na kávu až do 140 mm
 • Zásuvný systém na mlieko
 • Dvojkomorový zásobník na zrnkovú kávu s celkovou kapacitou 270g a funkciou Aromasafe®
 • Zásobník na vodu o objeme 1,8 litra
 • Hygienické a čistiace programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie
 • Manuálny výber kávových zŕn
 • Až 10 naprogramovaných druhov káv
 • Moja káva - 4 individuálne nastaviteľné recepty na prípravu kávy
 • Naprogramovateľné úrovne sily kávy: 4
 • Nastavenie teploty kávy: 3 stupne
 • Príprava 2 šálok kávy naraz
 • Príprava mliečnej peny
 • Odhlučnená prevádzka
 • LED osvetlenie šálok pre mimoriadny estetický zážitok
 • Ľahká manipulácia vďaka šikovným zadným kolieskam

Viac informácií o automatickom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi kávovarov Melitta

Melitta je nemecká spoločnosť zameraná nielen na výrobu rozličných kávových filtrov a prekvapkávačov na kávu, ale aj plnoautomatických kávovarov a ich príslušenstva. Okrem toho ponúka na trh aj vynikajúcu praženú kávu. Firma bola založená v roku 1908 Melittou Bentz, ktorá vynašla prvý kávový filter, čím spôsobila revolúciu vo svete kávy. Plnoautomatické kávovary tejto značky sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, moderným, prepracovaným dizajnom a v neposlednom rade Vám vedia vyčarovať ten najúžasnejši pôžitok z kávy. Okrem toho Melitta® Barista TS Smart®, Barista T Smart® a CI Touch® sú prvé automatické kávovary na svete, ktoré boli ocenené medzinárodnou značkou pod názvom Quiet Mark pre mimoriadne tichú prípravu kávy. Melitta, to je vášnivý expert na kávu!

Vlastnosti produktu Melitta CI Touch Čierny

Základné špecifikácie
Dĺžka kábla 1 m
Farba Čierna
Filter na vodu Melitta® Pro Aqua
Hmotnosť 8,7 kg
Manuálny výber kávových zŕn Áno
Maximálny počet porcií na deň 50-60
Odhlučnená prevádzka Áno
Osvetlenie šálok Áno
Otočný ovládač Áno
Režim úspory energie Áno
Rozmery 340 x 255 x 470 mm
Vodný filter CLARIS Kompatibilný
Funkcie
Automatická kontrola množstva mletej kávy Áno
Automatický ukazovateľ odvápňovania Áno
Cappuccino jedným tlačidlom Áno
Čistenie parou a horúcou vodou (mlieko) Áno
Čistiaci program Áno
Individuálne programovateľné nastavenie "Moja káva" 4 profily
Integrovaný program odvápňovania Áno
Nastavenie množstva kávy 25-220 ml
Nastavenie tvrdosti vody 4 stupne
Nastaviteľná teplota kávy Áno (3 stupne)
Nastaviteľný stupeň pomletia 5 stupňov
Navlhčenie kávy pred varom Áno
Príprava 2 šálok kávy naraz Áno
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje Áno
Príprava peny na cappuccino Áno
Pripravované nápoje 10 druhov (espresso, café crème, cappuccino, latte macchiato, lungo, ristretto, caffé latte, americano, espresso macchiato a caffé au lait)
Programovateľné úrovne sily kávy 4 stupne
Programovateľný čas vypnutia Áno
Signalizácia výmeny vodného filtra Áno
Systém predohriatia Áno
Taliansky spôsob prípravy kávových nápojov Áno
Tlačidlo 0 wattov Áno
Technické špecifikácie
Displej Farebný TFT displej
Maximálny výkon 220-240 V / 1400 W
Mlynček na kávu Mimoriadne tichý oceľový mlynček
Objem nádoby na vodu 1,8 l
Otvor na mletú kávu Áno (1)
Počet mlynčekov 1
Počet púmp 1
Počet zásobníkov na zrnkovú kávu 1
Tlak pumpy 15 bar
Výškovo nastaviteľný výpust na kávu do 140 mm
Zásobník na zrnkovú kávu Dvojkomorový o celkovej kapacite 270g (2 x 135g)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!