Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Melitta Passione OT Čierny

+ 2kg zrnkovej kávy - Dobrá Kávička Sedemdesiatka (1kg) a Cafepoint Colombia (1kg) GRÁTIS!
Melitta Passione OT je profi automatický kávovar, ktorý je vhodný pre malé a stredne veľké kancelárie, keďže dokáže pripraviť max. 40 porcií kávy denne.
NAVYŠE Darček Darček
DO 3 DNÍ
 • Značka: Melitta
 • Kód produktu: 202120
 • 799,00€

Pri kúpe tohto stroja dostanete teraz od nás darček - 2kg zrnkovej kávy:

Benefit - darček ku kávovaru platí iba obmedzenú dobu pre nákup na e-shope cafepoint.sk a v predajniach Cafepointu! Ponuka neplatí v predajniach Cafepointu v prípade, ak je cena produktu nižšia ako na e-shope cafepoint.sk!


Melitta Passione OT je profesionálny automatický kávovar renomovaného nemeckého výrobcu. Pýši sa elegantným dizajnom, ľahkou obsluhou a pokročilými technológiami, ktoré zaručujú prípravu tej najlepšej kávy. Poteší nielen milovníkov espressa, ale aj fanúšikov lahodných kávových špecialít. Hodí sa najmä pre malé až stredne veľké kancelárie, keďže pripraví maximálne 40 porcií kávy denne.

Kávovar disponuje hneď viacerými jedinečnými vlastnosťami a funkciami akými sú napríklad taliansky spôsob prípravy kávových nápojov, Double cup mode - 2 šálky kávy naraz, výnimočne tichý a rýchly mlynček či 1 výpust pre všetko: kávu, mlieko i horúcu vodu. Ovládanie tohto stroja bude hračkou vďaka intuitívnemu integrovanému dotykovému displeju s vysokým rozlíšením. Kávovar dokáže vykúzliť až 10 kávových špecialít, takže o rozmanitý výber nápojov je postarané. Nastaviteľná výška výpuste Vám ešte viac zjednoduší a spríjemní prípravu vášho obľúbeného nápoja. A aby toho nebolo málo, Melitta Passione OT má atraktívne čierne prevedenie a kompaktný dizajn so zaoblenými hranami, vďaka čomu sa rýchlo stane stredobodom pozornosti každej modernej kancelárie.

Nechajte sa rozmaznávať špičkovými technológiami tohto kávovaru, ktoré Vám určite vylepšia pracovný deň!


Ovládanie prepracované do detailov

Navigácia a ovládanie kávovaru Melitta Passione OT sa stane zábavou vďaka farebnému dotykovému displeju s vysokým rozlíšením. Iba jediným dotykom si môžete pripraviť nielen espresso, café crème, cappuccino či latte macchiato, ale aj teplé mlieko, mliečnu penu či horúcu vodu. A to všetko vďaka inovatívnej funkcii One Touch. Behom chvíľky tak budete mať na stole perfektnú šálku kávy, ktorá Vás vždy pozitívne naladí.


Káva neodolateľnej arómy a chuti

Veľmi tichý a rýchly oceľový mlynček s 5 stupňami hrúbky mletia šetrným spôsobom melie kávové zrná, aby sa zachovala pravá aróma a chuť kávy. Vaša kávička bude mať len tie najlepšie vlastnosti, a to vďaka funkcii Bean to cup, kedy sa pomelie a využije len požadované množstvo kávových zŕn. Tento spôsob zaručuje úplné vyprázdnenie mlynčeka a zabraňuje znehodnoteniu ďalšej šálky kávy zvyškami predtým pomletých zŕn. Ranné intenzívne espresso bude tak rovnako vynikajúce ako trendové latte macchiato.


Široká ponuka nápojov

Iba jediným stlačením tlačidla si môžete do šálky pripraviť 4 základné nápoje: espresso, café crème, cappuccino či latte macchiato a ďalších 6 kávových špecialít ako napríklad lungo, ristretto, caffé latte alebo americano si môžete vybrať prostredníctvom menu. Okrem toho kávovar pripravuje kávu podľa pôvodných talianskych postupov. Takže v prípade nápoja latte macchiato sa espresso pridá až po mlieku a mliečnej pene a v prípade cappuccina to bude presne opačne. Za zmienku stojí i to, že Vašu obľúbenú kávu si môžete naservírovať buď do jednej alebo dvoch šálok, a to vďaka funkcii Doble cup mode.


Perfektná hygiena

Kávovar má integrované programy pre prepláchnutie, čistenie a odvápňovanie, vďaka čomu sa predĺži jeho životnosť a nápoje z neho budú chutiť tak, ako majú. Na odstránenie zvyškov kávy a pre zabránenie tvorby plesní stačí jednoducho vybrať varnú jednotku a pod tečúcou vodou prepláchnuť.


 • Elegantné čierne prevedenie a kompaktný dizajn so zaoblenými hranami
 • Jednoduchá koncepcia obsluhy
 • Moderný farebný TFT displej
 • Veľmi tichý a rýchly mlynček z ocele (5 stupňov hrúbky mletia)
 • Výškovo nastaviteľný výpust na kávu až do 135 mm
 • Zásuvný systém na mlieko
 • Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou 125g a funkciou Aromasafe®
 • Zásobník na vodu o objeme 1,2 litra
 • Hygienické a čistiace programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie
 • Signalizácia výmeny vodného filtra
 • Až 10 naprogramovaných druhov káv
 • Taliansky spôsob prípravy kávových nápojov
 • Best Aroma System (Systém najlepšej arómy)
 • Naprogramovateľné úrovne sily kávy: 5
 • Nastavenie teploty kávy: 3 stupne
 • Príprava 2 šálok kávy naraz
 • Príprava mliečnej peny
 • Odhlučnená prevádzka
 • LED osvetlenie šálok pre mimoriadny estetický zážitok

Viac informácií o automatickom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi kávovarov Melitta

Melitta je nemecká spoločnosť zameraná nielen na výrobu rozličných kávových filtrov a prekvapkávačov na kávu, ale aj plnoautomatických kávovarov a ich príslušenstva. Okrem toho ponúka na trh aj vynikajúcu praženú kávu. Firma bola založená v roku 1908 Melittou Bentz, ktorá vynašla prvý kávový filter, čím spôsobila revolúciu vo svete kávy. Plnoautomatické kávovary tejto značky sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, moderným, prepracovaným dizajnom a v neposlednom rade Vám vedia vyčarovať ten najúžasnejši pôžitok z kávy. Okrem toho Melitta® Barista TS Smart®, Barista T Smart® a CI Touch® sú prvé automatické kávovary na svete, ktoré boli ocenené medzinárodnou značkou pod názvom Quiet Mark pre mimoriadne tichú prípravu kávy. Melitta, to je vášnivý expert na kávu!

Vlastnosti produktu Melitta Passione OT Čierny

Základné špecifikácie
Dĺžka kábla 1 m
Farba Čierna
Hmotnosť 8,3 kg
Maximálny počet porcií na deň 40
Odhlučnená prevádzka Áno
Osvetlenie šálok Áno
Režim úspory energie Áno
Rozmery 405 x 253 x 380 mm
Vodný filter CLARIS Kompatibilný
Funkcie
Automatická kontrola množstva mletej kávy Áno
Cappuccino jedným tlačidlom Áno
Čistenie parou a horúcou vodou (mlieko) Áno
Čistiaci program Áno
Integrovaný program odvápňovania Áno
Nastavenie množstva kávy 25-220 ml
Nastavenie tvrdosti vody 4 stupne
Nastaviteľná teplota kávy 3 stupne
Nastaviteľný stupeň pomletia 5 stupňov
Navlhčenie kávy pred varom Áno
Príprava 2 šálok kávy naraz Áno
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje Áno
Príprava peny na cappuccino Áno
Pripravované nápoje 10 druhov (espresso, café crème, cappuccino, latte macchiato, lungo, ristretto, caffé latte, americano, espresso macchiato a caffé au lait)
Programovateľné úrovne sily kávy 5
Programovateľný čas vypnutia Áno
Signalizácia výmeny vodného filtra Áno
Systém predohriatia Áno
Taliansky spôsob prípravy kávových nápojov Áno
Tlačidlo 0 wattov Áno
Technické špecifikácie
Displej Farebný TFT
Maximálny výkon 220 -240 V / 1450 W
Mlynček na kávu Veľmi tichý oceľový mlynček
Objem nádoby na vodu 1,2 l
Počet mlynčekov 1
Počet púmp 1
Počet zásobníkov na zrnkovú kávu 1
Tlak pumpy 15 bar
Výškovo nastaviteľný výpust na kávu do 135 mm
Zásobník na zrnkovú kávu 125g s funkciou Aromasafe®

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!