Simon Lévelt Bylinkový čaj Afternoon Spirit, 20ks

Simon Lévelt Bylinkový čaj Afternoon Spirit v nálevových vreckách. Okúzli Vás svojou sladkou, korenistou chuťou a príjemnou arómou. 100% bio.
  • Značka: Simon Lévelt
  • Kód produktu: 145074
  • Tento produkt je nedostupný

Dobrá nálada ukrytá v šálke čaju.

Bylinkový čaj, 100% bio. Okúzli Vás svojou sladkou, korenistou chuťou a príjemnou arómou. Ideálny na osvieženie a obnovu Vašej energie v popoludňajších hodinách.

Zloženie: šípky*, aníz*, sladké drievko*, mäta*. *Organická produkcia. Výrobok obsahuje sladké drievko - nadmerná konzumácia sladkého drievka sa neodporúča ľudom s hypertenziou!

Hmotnosť balenia: 35 g. Počet nálevových vrecúšok: 20. Hmotnosť 1 nálevového vrecúška: 1,75 g.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky o objeme cca 2 dl, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať približne 3 minúty. Čaj môžete ochutiť medom alebo cukrom.

O výrobcovi čajov Simon Lévelt

Simon Lévelt je známa holandská spoločnosť zameraná na praženie tej najkvalitnejšej kávy a produkciu tých najlepších čajov. Na trhu pôsobí už takmer 200 rokov a svojich zákazníkov si získala aj za hranicami krajiny, predovšetkým v Belgicku. Simon Lévelt prikladá obrovský dôraz na ochranu životného prostredia a trvalo udržateľný rozvoj a preto spolupracuje s takými organizáciami ako UTZ, Rainforest Alliance či Fairtrade. Ochutnajte i Vy čaje z rôznych kútov sveta so zárukou poctivého, organického produktu!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!