Festivalové Leto Cafepoint 

Festivalové Leto Cafepoint 

Milí naši zákazníci, prázdniny a s nimi aj leto sa blížia ku koncu. Veríme, že ste si oddýchli, zabavili a nabrali sily a energiu na ďalšie mesiace. Naše leto bolo po prvýkrát v histórii Cafepoint v znamení hudby a hudobných festivalov a stretnutiami s desiatkami tisíc z Vás!

V júni sme sa „rozohriali“ prvým ročníkom festivalu We Love Music. 

Obrázok, na ktorom je exteriér, tráva, strom, nebo Automaticky generovaný popis

V júli sme mali možnosť ako exkluzívny kávový partner, užiť si s vami v Holíči festival Cibulafest, ktorého sa zúčastnilo počas troch dní takmer 50 tisíc ľudí.

Obrázok, na ktorom je exteriér, nebo, tráva, oblak Automaticky generovaný popis 

Hudobné leto vyvrcholilo najväčším festivalom tohto roku Lovestream v Bratislave. Aj tu bol Cafepoint hrdým exkluzívnym partnerom festivalu. Zobrali sme na seba zodpovednú úlohu postarať sa o dostatok kofeínu pre 100 tisíc jeho návštevníkov. Aby sme mali šancu zvládnuť to, kávu sme ponúkali naraz na piatich miestach areálu.

Obrázok, na ktorom je nebo, exteriér, oblak, osoba Automaticky generovaný popis

Celkovo sme na festivaloch pripravili oveľa viac než desaťtisíc káv a nápojov, predali vám veľa dobrôt a špeciálnych festivalových balení kávy. Bol to náročný, ale veľmi krásny zážitok a už teraz sa tešíme na naše ďalšie spoločné leto!

Vďaka našej účasti si z každého festivalu aj účinkujúci odniesli so sebou nielen nezabudnuteľné zážitky, ale aj jedinečné balenia kávy, ktoré sme špeciálne pripravili pre každého interpreta. Či už to bol Kabát, No Name, Paľo Habera alebo Alvaro Soler, Jason Derulo či Imagine Dragons, každý bol obdarovaní unikátnym balením našej kávy s vlastným portrétom priamo na kávovom zrnku, ktorý ich veľmi potešil.M1JfVhKhDfcbVBjFZsfrdyrnlzweRWbV3xFRgJJ3aiOsYGejzR95s9ZNwPafwn6DkjRnivjpw6fZGxz-akTewtDggnUTyOnc24fltnZCHVVjH56evxVV7dRk_82l4RL--zM98yHWWbgo

Verím, že na festivaloch sme sa stretli s viacerými z vás a aj vy radi spomínate na jedinečné zážitky. Práve vám teraz ponúkame možnosť kúpiť si niektorú z festivalových káv s veľmi výraznou zľavou.

Využite túto príležitosť a zaspomínajte si na prežité leto pri šálke festivalovej kávy!

Obrázok, na ktorom je text, ľudská tvár, nápoj, ošatenie Automaticky generovaný popis