Espressná donáška kávy

Správneho kávičkára nič nezastaví na ceste za jeho vytúženou šálkou plnou voňavej energie. My o tom vieme svoje. Preto sme sa v tejto situácii rozhodli zachrániť všetkých, ktorých koťogá, french-pressy a kávovary doma zívajú prázdnotou a dali by čokoľvek za pár zrniek dobre opraženej Arabiky. Našu lahodnú kávu z rôznych kútov sveta vám esspresne doručíme až priamo pred váš domov. A keby vám chýbal alebo len vypovedal službu aj nástroj na prípravu kávy, tak u nás nájdete aj takéhoto nového spoločníka do vašej domácnosti. Spoľahlivého a pripraveného slúžiť len vám a vašej šálke kávy. Samozrejme nezabúdame na to, aké je zdravie dôležité, a preto naši kolegovia nosia všetky potrebné ochranné pomôcky, aby všetko prebehlo tak bezpečne, ako je to len možné.

Takto to u nás funguje

Doprava v rámci SR

Doprava v rámci SR je cez kuriérsku službu DPD pri objednávke nad 20€ ZADARMO! Pri objednávke nižšej ako 20€ je platba u kuriéra možná len platobnou kartou!

Možnosti platby

Takto to u nás funguje

Zásoby na celý mesiac

Bez kávy nie sú žarty, a preto nič nenechávame na náhodu. Zásoby kávy sú pre mnohých z nás nesmierne dôležité. Spríjemňujú nám ospalé rána aj príjemné poobedia a len vďaka nej môžete aj z pohodlia gauča objavovať chute rôznych kútov sveta.

Chcem si spraviť radosť

Nespresso s mega-chuťou v mega-balení

Káva rôznych odrôd z rôznych častí sveta a navyše vám jej príprava nezaberie viac ako jeden klik. Tu to väčšinou nezostane len pri jednej šálke za deň. Každá jedna kapsula obsahuje unikátnu chuť a veľkú dávku radosti, ktoré budete chcieť stále ochutnávať a vychutnávať.

Chcem si spraviť radosť

Káva zľava aj sprava

Chýbať, samozrejme, nemôžu ani naše špeciály za špeciálnu akciovú cenu. Raz darmo, 20 % zľava vie očariť, a to nie len chuťou. Vycestujte s nami do horúcej Etiópie, Latinskej Ameriky či Juhovýchodnej Ázie len vďaka voňavej šálke kávy.

Chcem si spraviť radosť

Na objavovanie nikdy nie je neskoro

Každý má svoju obľúbenú šálku kávy, ale určite aj vás niekedy pochytí pochybnosť, či neexistuje niečo ešte lepšie... Myslíme si, že teraz je na objavovanie ten správny čas. Tak čo, idete s nami do toho?

Chcem si spraviť radosť

Technika nad zlato

Výber správneho kávovaru je významná životná udalosť. Veď kto by chcel mať ráno na stole zle namletú šálku kávy. Takáto udalosť po sebe zanechá stopy. Minimálne v podobe nedopitej kávy. Preto sa s výberom neváhajte obrátiť na nás. Vy nám poviete, čo očakávate a my vám povieme, čo hľadáte.

Chcem si spraviť radosť


FAQ - Donáška kávy Bratislava

Takto to u nás funguje


Zo sveta kávy

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Naše putovanie za kávovými dobrodružstvami pokračuje. Tentokrát sa z kolísky kávy presúvame do Strednej Ameriky, kde navštívime sedem regiónov, ktorých káva sa preslávila na celom svete. Počas...

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Práve dnes vyrážame, spolu s vami, na výlet okolo kávového sveta!