Filtrovanie

Použité filtre:
  Zrušiť všetky filtre
  Kapsula
  Výraznosť chuti
  Kréma
  Krajina pôvodu
  Typ kapsulí alebo podov
  Kapsule

  Bezkofeínová káva je taká káva, ktorá bola zbavená kofeínu ešte pred upražením. Takmer každá kávová spoločnosť ponúka aj kvalitnú bezkofeínovú kávu a neprítomnosť kofeínu sa na výslednej chuti predovšetkým talianskych káv skoro vôbec neprejaví. Bezkofeínovú kávu môžeme tak nájsť medzi odrodovými kávami, ale aj medzi kávovými zmesami. Pri získava...

  Bezkofeínová káva je taká káva, ktorá bola zbavená kofeínu ešte pred upražením. Takmer každá kávová spoločnosť ponúka aj kvalitnú bezkofeínovú kávu a neprítomnosť kofeínu sa na výslednej chuti predovšetkým talianskych káv skoro vôbec neprejaví. Bezkofeínovú kávu môžeme tak nájsť medzi odrodovými kávami, ale aj medzi kávovými zmesami. Pri získavaní bezkofeínovej kávy musia výrobcovia dbať na dva základné fakty. Najprv na čo najväčšiu čistotu samotného procesu dekofeinizácie, aby sa káva neznehodnotila a potom samozrejme na čo najdôslednejšie zachovanie pôvodnej chute kávy. Aj keď spôsobov zbavovania kávy kofeínu je viacero, samotný proces je v podstate rovnaký.

  Kapsule s bezkofeínovou kávou sú ako stvorené pre tých, ktorým nechcú príprave kávy venovať dlhší čas a radi ochutnávajú rozmanité druhy káv. Sú vhodné najmä pre dojčiace matky, tehotné ženy a ľudí so srdcovo-cievnymi ochoreniami.

  Čítať viac

  Kapsule  Počet produktov v kategórii: 4

  Zobrazených 1 - 4 z 4 produktov