Pridať do obľúbených

Kapsule Lavazza Espresso BLUE Amabile, 100 ks

Na sklade 2 ks

Posledné kusy skladom

Výrobca: Lavazza

Mletá káva Lavazza Espresso Amabile pre systém Lavazza Blue má intenzívnu arómu, hustú krému a hladkú, plnú chuť s tónmi zrelého ovocia a stredným telom.

Viac detailov

Cena

-31.0263%

41,90 € s DPH

28,90 € s DPH

Detaily

  • Pražená mletá káva v kapsuliach
  • Zmes Arabiky (40%) a Robusty (60%)
  • Obsah balenia: 100 kapsúl
  • Hmotnosť 1 kapsule: 8 g
  • Kapsule určené pre systém kávovarov Lavazza Blue od spoločnosti Lavazza - 100% kompatibilné

Charakteristika kávy Lavazza Espresso Amabile pre Lavazza Blue

Stredne pražená mletá káva Lavazza Espresso Amabile určená pre systém Lavazza Blue je excelentná kávová zmes Arabiky z Brazílie a Strednej Ameriky a Robusty z juhovýchodnej Ázie. Vďaka intenzívnej aróme, hustej kréme a hladkej, plnej chuti s tónmi zrelého ovocia, stredným telom a vyváženou dochuťou je priam ideálna na prípravu klasického espressa alebo espressa lungo. Káva je ihneď po zomletí vákuovo uzatvorená do plastovej kapsule tak, aby si dokázala zachovať svoju chuť, arómu a kvalitu až do momentu použitia.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Lavazza Espresso Amabile pre Lavazza Blue

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie a distribúciu kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Vyžiadať cenovú ponuku

Kapsule Lavazza Espresso BLUE Amabile, 100 ks

Kapsule Lavazza Espresso BLUE Amabile, 100 ks