Pridať do obľúbených

Jura A1 Piano White

Dodáme do 3 dní

Výrobca: Jura

Vlastnosťami ako ostré hrany, čisté, jednoduché línie, nadčasová elegancia a kompaktný dizajn môže disponovať len automatický kávovar Jura A1 Piano White!

Viac detailov

Cena

629,00 € s DPH

Vypredané

Detaily

Ako šitý na mieru pre kávičkových pôžitkárov!

JURA A1 je jednošálkový automatický kávovar renomovaného švajčiarskeho výrobcu. Pýši sa elegantným, kompaktným dizajnom, ľahkou obsluhou a pokročilými technológiami, ktoré zaručujú prípravu tej najlepšej kávy. Nadchne predovšetkým vášnivých milovníkov espressa, pričom je ideálny najmä pre domácnosti.

Kávovar disponuje hneď viacerými jedinečnými vlastnosťami a funkciami akými sú napríklad Systém pulzného extrakčného procesu (P.E.P.®), Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©), výškovo nastaviteľný výpust na kávu či vysokokvalitný mlynček Aroma G3. Ovládanie tohto stroja bude hračkou vďaka dotykovému symbolovému displeju. JURA A1 dokáže vykúzliť až 3 rôzne kávové nápoje takej kvality, ktorá je porovnateľná s kávou od profesionálnych baristov. A aby toho nebolo málo, má očarujúce biele prevedenie "Piano White", vďaka ktorému sa rýchlo stane stredobodom pozornosti Vašej modernej domácnosti.

JURA A1, to je šálka kávy zaručujúca maximálne potešenie!


jura_a1_1.jpegKáva ako v kaviarni
Kávovar zaručuje prípravu vždy perfektnej šálky kávy vďaka dvom pokrokovým technológiam. Prvou je P.E.P.®, čiže Pulzný extrakčný proces, na vývoji ktorého sa JURA inšpirovala postupmi tých najlepších baristov. Výsledkom je revolučný systém optimalizujúci čas lúhovania, vďaka čomu bude docielená potrebná aróma a intenzita pri všetkých druhoch nápojov. Druhou technológiou je I.P.B.A.S.©, čiže Inteligentný predlúhovací Aroma systém, ktorý pred samotným procesom lúhovania kávu najprv navlhčí.


jura_a1_2.jpegDokonalé pomletie kávových zŕn
Kávovar je vybavený inovatívnym viacstupňovým mlynčekom Aroma G3, vďaka ktorému bude mať Vaša káva neodolateľnú chuť. Dokáže totiž kávové zrnká pomlieť dvojnásobnou rýchlosťou, no zároveň šetrne, čo sa odrazí na pôžitku z kávy i hotovej explózii aróm v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.


jura_a1_3.jpegKávička za okamih
Minimalisticky pôsobiaci displej zaručí maximálny komfort pri príprave kávy - stačí iba jeden dotyk. Či už lahodné espresso alebo čistiaci program - všetko zvládnete ľavou zadnou. Môžete si vybrať až z troch naprogramovaných druhov nápojov - espresso, ristretto alebo káva, pričom kávovar umožňuje nastavenie objemu a sily zvoleného nápoja.


jura_a1_4.jpegDokonalé krivky
Vlastnosťami ako ostré hrany, čisté, jednoduché línie, nadčasová elegancia a kompaktný dizajn môže disponovať len automatický kávovar Jura A1! Vďaka svojim malým rozmerom sa zmestí skoro všade. Behom chvíľky dokáže pripraviť dokonalú šálku kávy, ktorá Vás vždy pozitívne naladí. Kávovar, ktorý podstatne zvýši pohodlie vo Vašej domácnosti!


 • Atraktívne biele prevedenie
 • Jednoduchá koncepcia obsluhy
 • Moderný dotykový symbolový displej
 • Vysokokvalitný mlynček Aroma G3
 • Výškovo nastaviteľný výpust na kávu až do 141 mm
 • Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou až 125 g
 • Zásobník na vodu s objemom 1,1 l
 • Integrované programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie
 • Pulzný extračný proces (P.E.P.®)
 • 3 naprogramované druhy nápojov
 • Programovateľné úrovne sily kávy: 2 stupne
 • Nastaviteľný čas vypnutia

Viac informácií o automatickom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi kávovarov JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Biela
Objem nádoby na vodu 1,1 l
Displej Dotykový symbolový
Tlak pumpy 15 bar
Integrovaný program odvápňovania Áno
Čistiaci program Áno
Výškovo nastaviteľný výpust na kávu 58 - 141 mm
Mlynček na kávu Aroma G3
Otvor na mletú kávu Áno
Zásobník na zrnkovú kávu Áno (125 g)
Rozmery (Š x V x H) 239 x 323 x 445 mm
Hmotnosť 9,2 kg
Filter na vodu CLARIS Blue
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) Áno
Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Počet mlynčekov 1
Programovateľná sila kávy Áno (2)
Variabilná varná jednotka 6 - 10 g
Programovateľný čas vypnutia Áno
Spotreba energie v stand-by móde 0 watt
Pripravované nápoje 3 druhy nápojov (1 káva, 1 espresso, 1 ristretto)
Počet termoblokov 1
TÜV Certifikát Áno
Nastavenie množstva vody na kávu Áno
Režim úspory energie (E.S.M.©) Áno
Dĺžka kábla cca 1,1 m
Maximálny počet porcií kávového odpadu 9
Počet zásobníkov na zrnkovú kávu 1
Počet púmp 1
Tlačidlo 0 wattov Áno
Napätie 230V/1450W
Druhý typ mletej kávy Áno

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Jura A1 Piano White

Jura A1 Piano White

Zo sveta kávy

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Naše putovanie za kávovými dobrodružstvami pokračuje. Tentokrát sa z kolísky kávy presúvame do Strednej Ameriky, kde navštívime sedem regiónov, ktorých káva sa preslávila na celom svete. Počas...

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Práve dnes vyrážame, spolu s vami, na výlet okolo kávového sveta!