• Bialetti Express 3, biely

Bialetti Express 3, biely

Moka kávovar Express 3 od Bialetti je určený na prípravu talianskeho espressa.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203382
  • Tento produkt je nedostupný

Legenda v bielom.

Moka kávovar Express 3 od tradičného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu talianskeho espressa. Zaraďuje sa medzi najviac predávané moka kávovary na svete, pričom jeho vzhľad je zvýraznený bielym prevedením. Okrem toho tomuto moka kávovaru dodáva skutočný štýl a decentnosť osemuholníkový tvar s jemne zaoblenými hranami. Je vyrobený z lešteného hliníka, rukoväť je z tvrdeného nylonu. Nie je vhodný na indukciu. Patrite aj Vy medzi majiteľov najžiadanejšieho moka kávovaru na Zemi!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený.
Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

O výrobcovi moka kávovaru Express Moka 3

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Express 3, biely

Vlastnosti
Zdroje ohrevu Plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Základné špecifikácie
Farba Biela
Materiál Potravinársky hliník
Technické špecifikácie
Množstvo kávy 14 g
Objem nádrže na vodu 1,6 dcl

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!