• Bialetti Induzione Moka 3, gold light

Bialetti Induzione Moka 3, gold light

Moka kávovar Induzione 3 od Bialetti má nádobku na vodu vyrobenú z nerezovej ocele, čím sa stáva vhodným na indukciu.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203365
  • 34,90€

Kombinácia dvoch kovov.

Moka kávovar Induzione 3 od tradičného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu talianskeho espressa. Od svojich súrodencov sa líši hlavne tým, že nádobka na vodu je vyrobená z nerezovej ocele, čím sa tento kávovar stáva vhodným na indukciu. To mu však neuberá na jeho elegancii a vysokej kvalite. Spája v sebe nielen 2 kovy, ale aj 2 tvary. Nádobka na vodu má moderný oválny tvar, pričom telo si zachováva tradičný osemuholníkový tvar luxusnej zlatej farby. Kombinácie, ktorá prinášajú inovácie a unikátny dizajn!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený.
Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

O výrobcovi moka kávovaru Induzione Moka 3

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Induzione Moka 3, gold light

Základné špecifikácie
Farba Strieborná / zlatá
Materiál Potravinársky hliník / nerezová oceľ
Typ varnej dosky Indukcia
Technické špecifikácie
Množstvo kávy 14 g
Objem nádrže na vodu 1,6 dcl

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!