Cafepoint Ciao Trieste 250g, zrno

Káva Cafepoint Ciao Trieste je zložená z výberových kávových zŕn Arabiky a Robusty.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 5,49€

Káva Cafepoint Ciao Trieste (Čau Terst) je zložená z výberových kávových zŕn Arabiky (20%) a Robusty (80%) pochádzajúcich z plantáží Strednej Ameriky. Obsahuje výrazný pomer zŕn Robusty, preto je viac vhodná na ranné kávičkovanie alebo náročný deň v práci. Vyznačuje sa silnou chuťou, plným telom a nízkou aciditou. Táto kávová zmes bola namiešaná na základe prieskumu obľúbenosti a preferencií chutí u zákazníkov Cafepointu a je určená predovšetkým na prípravu espressa.

Terst je prístavné mesto nachádzajúce sa pomerne blízko Benátok. V minulosti bolo prezývané ako okno do sveta. Už v čase Napoleona sa sem dovážala káva z najrôznejších častí sveta a odtiaľto putovala do celej Európy. Ešte aj dnes toto mesto zaváňa arómou kávy, ktorú možno pocítiť v jedinečnej kávovej zmesi Cafepoint Ciao Trieste. Vydajte sa na dobrodružnú cestu spoznávania nových chutí kávy!

Táto káva je pražená vychýreným talianskym pražiarom. Upražením sa z každého zrnka rozvinú jeho najlepšie vlastnosti v podobe arómy a chuti, ktoré sa potom spoja v tejto harmonickej zmesi kávových zŕn a prinášajú pôžitok z pitia obľúbenej kávy.

Vlastnosti produktu Cafepoint Ciao Trieste 250g, zrno

Vlastnosti
Aróma Výrazná
Chuť Horká a čokoládová
Kréma Výrazná
Telo Výrazné

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!