Cafepoint Mix World No. 24 - Kávové dobrodružstvo 4x150g, zrnková káva BIO

Cafepoint Kávové dobrodružstvo No.24 je darčekový set 4 organických odrodových káv. Pochádzajú z týchto krajín: Barma, Nikaragua, Papua Nová Guinea a Tanzánia.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 27,90€

Exkluzívna darčeková sada prémiových odrodových káv CAFEPOINT zo 4 krajín sveta: Barma, Nikaragua, Papua Nová Guinea a Tanzánia. Jedná sa o organické kávy.

Vydajte sa na dobrodružnú cestu objavovania výnimočných chutí a podmanivých vôní výberových zrnkových káv. Vybrali sme pre Vás špeciálne organické odrodové kávy, ktoré si určite obľúbite!

Každá z týchto odrodových káv je starostlivo vyberaná a šetrne spracovaná v spolupráci s vynikajúcimi pražiarmi. Naša láska ku káve a ich odbornosť s dlhoročnými skúsenosťami sú zárukou, že sa k Vám dostávajú len tie najkvalitnejšie kávové zrná z celého sveta.

Tento set môže byť skvelým darčekom pre náročného kávového nadšenca.

Hmotnosť celého balenia je 600 g. Balenie obsahuje 4 rôzne druhy zrnkových káv. Hmotnosť každej kávy je 150 g.

Zloženie darčekového balenia a popis jednotlivých káv:

  1. Cafepoint Myanmar Shan State Organic - má silné telo, mandľovú arómu a miernu aciditu s tónmi byliniek a čokolády. Z oblasti Shan State pochádza výlučne organická káva pestovaná domácim obyvateľstvom na vlastných kávových políčkach.
  2. Cafepoint Nikaragua SHG EP Ecasuman Organic - vyznačuje sa čokoládovou sladkou arómou, citrusovými tónmi a strednou aciditou. Skratka SHG znamená, že sa pestuje vo vysokých nadmorských výškach, EP označuje dôkladný výber len tých najkvalitnejších kávových zŕn ešte pred exportom z krajiny.
  3. Cafepoint Papua New Guinea PSC-A/X 0rganic - sa vyznačuje výnimočne nízkou aciditou, bohatou arómou a plným telom s tónmi čokolády a ovocia. Ide o zelenú, organickú a na slnku sušenú kávu. Označenie A/X znamená, že kávové zrnká sú rôznej veľkosti.
  4. Cafepoint Tanzania AA Rainforest Alliance Organic - je charakteristická vínnou aciditou, stredným až plným telom a intenzívnou krémou. Chuť je sladká s tónmi ovocia. Označenie AA znamená, že ide o veľmi kvalitné kávové zrná rovnomernej veľkosti. Rainforest Alliance je organizácia, ktorá dbá na na to, aby bola káva pestovaná podľa najprísnejších ekologických noriem, tým pádom je takáto káva organická. Okrem toho sa podieľa na zlepšovaní životnej úrovne drobných pestovateľov kávy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!