• Ciao Napoli, 1kg zrno

Ciao Napoli, 1kg zrno

Prémiová káva zložená z výberových kávových zŕn odrôd Arabika a Robusta pochádzajúcich z kávových plantáži Strednej Ameriky.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 24,90€

Káva Ciao Napoli (Neapol) je zložená z vyváženého pomeru výberových kávových zŕn odrôd Arabika a Robusta, ktoré pochádzajú z plantáží Strednej Ameriky. Umenie majstrov pražiarov oceníte najmä v jej výraznej chuti. Táto káva bola namiešaná na základe prieskumu obľúbenosti a preferencií chutí u zákazníkov Cafepoint a je vhodná na prípravu kávy typu espresso, cappuccino alebo caffe latté.

Neapol je hlavné mesto regiónu Kampánia, ktoré presne vystihuje výrok Vidieť Neapol a zomrieť. Okúzľujúce úzke uličky, historické klenoty, najlepšia pizza či rušný nočný život je len zlomkom toho, ako sa dá charakterizovať toto mesto. Jeho pulzujúca energia a neopakovateľná atmosféra sa odráža i v jedinečnej káve Ciao Napoli.

Káva Ciao Napoli je pražená vychýreným talianskym pražiarom. Upražením sa z každého zrnka rozvinú jeho najlepšie vlastnosti v podobe arómy a chutí, ktoré sa potom spoja v tejto harmonickej zmesi kávových zŕn a prinášajú pôžitok z pitia obľúbenej kávy.

Vlastnosti produktu Ciao Napoli, 1kg zrno

Vlastnosti
Aróma Výrazná a korenistá
Chuť Horká a karamelová
Kréma Výrazná
Telo Výrazné

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!