Italcaffé Colombia 100% Arabica, 18x7g v PODoch

Italcaffé Colombia 100% Arabica balená v PODoch sa vyznačuje stredným telom a orieškovou krémou. V dochuti možno cítiť náznaky tmavého kakaa a hrozienok.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 6,99€
  • Pražená mletá káva samostatne balená do papierových filtrov (PODušiek)
  • Odrodová 100% Arabika z Kolumbie
  • Obsah balenia: 18 PODov
  • Hmotnosť 1 PODu: 7 g
  • Priemer PODu: 44 mm
  • PODy určené pre pákové kávovary

Charakteristika kávy Italcaffé Colombia 100% Arabica v PODoch

Káva Italcaffé Colombia 100% Arabica v PODoch pozostáva zo starostlivo vyberaných Supremo zŕn, čo sú rovnomerne veľké zrná najvyššej kvality. Pochádzajú z regiónu Medellin. Káva sa vyznačuje stredným telom, orieškovou krémou a strednou aciditou s tónmi kandizovaného citrusového ovocia, ktoré sa prelínajú s tónmi zrelých sliviek a sušených datlí. V dochuti možno cítiť náznaky tmavého kakaa a hrozienok. Káva ako stvorená pre to najlepšie espresso!

O pražiarovi kávy Italcaffé Colombia 100% Arabica v PODoch

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie a distribúciu kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.
Kávový POD od Italcaffé je samostatne balená porcia čerstvo upraženej kávy v papierovom obale o celkovej hmotnosti 7 g. Tento POD zaručuje zachovanie arómy, chuti a kvality kávy po dlhý čas. Odporúčame ho pripravovať na pákovom kávovare.

O krajine pôvodu kávy Italcaffé Colombia 100% Arabica v PODoch

V Kolumbii sa vypestuje takmer 12% celosvetovej produkcie kávy a krajina tak patrí medzi jej najvýznamnejších producentov. Pestuje sa predovšetkým žiadaná Arabika. Kolumbijská káva je známa vďaka svojej jemnej, vyváženej chuti.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!