Bialetti Gran Gala Moka 3

Moka kávovar Gran Gala od talianskeho výrobcu Bialetti s moderným dizajnom si okamžite získa každého, kto má cit pre umenie.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203359
  • 28,90€

Inšpirovaný umením

Zážitok z kávy nie je len o chuti a aróme, ale aj o kráse a výnimočnosti. Moka kávovar Gran Gala 3  od talianskeho výrobcu Bialetti s moderným dizajnom si okamžite získa každého, kto má cit pre umenie. Telo je vyrobené z lešteného hliníka, rukoväť, vrchný držiak a detaily sú z tepelne odolného plastu. Je vhodný na plynový, elektrický a sklokeramický sporák. Nie je vhodný na indukciu. Tento elegantný moka kávovar zaručuje neobvyklú a exkluzívnu chuť espressa, pričom vďaka svojmu decentnému vzhľadu bude pýchou každej domácnosti.

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený.
Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Gran Gala Moka 3

Vlastnosti
Zdroje ohrevu Plyn, elektrická platňa, sklokeramická platňa
Základné špecifikácie
Farba Strieborná, čierna
Materiál Leštený potravinársky hliník, smaltová čierna nádobka na vodu
Technické špecifikácie
Množstvo kávy 14g
Objem nádrže na vodu 1,6 dcl

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!