Ascaso DREAM versatile, Light Blue

  • Značka: Ascaso
  • Kód produktu: 201037
  • Tento produkt je nedostupný

Ascaso DREAM spínačeDizajn - kávovar Ascaso Dream je symbolom Ascaso factory s viac než 50 ročnou tradíciou výroby kávovarov. Dizajn Marca Arnyó spája retro vzhľad v duchu takzvaného Barcelona dizajnu s najnovšou technológiou a tak tento espresso stroj nielen okrášli ktorékoľvek miesto v byte, ale aj zabezpečí extrakciu kávy na profesionálnej úrovni.


Kvalita - vďaka precíznemu prevedeniu a kvalitným komponentom vytvára tento kávovar ideálne podmienky na prípravu vynikajúcej kávy a to aj pri väčších porciách vody (stredné, prípadne veľké espreso) a umožní pripraviť aj úžasné kapučína, či iné latte variácie, vždy s veľkou jednoduchosťou pri každodennom používaní.


Ascaso BASIC pákaRemeselné spracovanie – originalita - veľká pozornosť je pri výrobe tohto stroja venovaná práve nádhernému vonkajšiemu prevedeniu. Každý kus plášťa kávovaru je vytvorený z ručne lešteného hliníka, jednotlivé kusy nesú stopy po ručnom opracovávaní a tak je každý kávovar unikátny. Všetky ostatné súčiastky kávovaru sa vyznačujú najvyššou kvalitou a sú štandardne vyhotovené z nehrdzavejúcej ocele.


Profesionalita - kávovar dodávame s kompletným baristickým setom. Jeho súčasťou je profesionálna páka s tromi sitkami, kovový tamper pre správne utlačenie kávy a dávkovač na 7 gramov mletej kávy.


Variabilita - ku kávovaru sa dodáva kvalitná profesionálna páka s troma vymeniteľnými sitkami. Sitká na mletú kávu sú pretlakové so zabudovaným ventilom v spodnej časti, jedno pre jednu porciu mletej kávy, druhé pre dve porcie mletej kávy a tretie (plytké) sitko slúži na jednoduchú prípravu espressa z kávových podušiek systému E.S.E. (tzv. PODy).


Ascaso DREAM mriežkaVýkon - kvalitné komponenty, profesionálna páka spolu s 16 barovým čerpadlom zaručujú stabilný výkon a nádhernú krému i pri káve ktorá je buď menej kvalitná, alebo nie je práve najvhodnejšie pomletá. Správnu teplotu zabezpečuje varná jednotka s veľmi stabilným teplotným rozsahom, čo zaručí lahodnú chuť kávy nezávisle od toho koľkú šálku v poradí robíte, prípadne či robíte klasické espresso alebo väčšiu porciu (napr. doppio).

Jednoduchosť - vrchná časť stroja je určená na odkladanie šálok, kam prúdi teplo z vyhrievacieho telesa, čo umožňuje nahrievanie šálok. Vodná/parná tryska je oceľová a je navrhnutá tak aby jej pomocou dokázal vytvoriť krásnu mliečnu penu aj začiatočník. Kávovar sa ovláda veľmi jednoducho a intuitívne, pomocou troch páčiek (elektrický vypínač, zapnutie pary a spustenie prípravy espressa).

Plná výbava - V balení k tomuto stroju sa nachádza sitko na prípravu kávy z PODu, sitko na prípravu jednej porcie a sitko na prípravu dvojitej porcie kávy. Ku kávovaru dostanete páku s dvojitým výtokom, profesionálny tamper na správne utlačenie kávy a odmerku na dávkovanie kávy. Už Vám nič nebude chýbať pri prvej príprave kávy vo Vašom novom miláčikovi. :)

Technické špecifikácie výrobku:

Farba:Svetlo modrá
Objem nádrže na vodu:1,3 lit.
Tlak čerpadla:16 bar
Rozmery (Š x V x H)
Dve espressa zároveň:Áno
Hmotnosť stroja:7 kg
Príkon/Napätie:900 W/230 V
Produkcia:5-10 porcií za deň
Termoblok:Nerezová oceľ + hliník
Typ ovládania:Páčkové
Povrchový materiál:Hliník/Oceľ
Parná tryska:Áno

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!