Bialetti set Dama In Love

Darčeková sada moka kávovaru Dama a dvoch porcelánových espresso šálok aj s podšálkami.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203340
  • Tento produkt je nedostupný

Ideálny na obdarovanie Vašich najbližších!

Vychutnajte si Vašu rannú kávu vďaka darčekovej sade moka kávovaru Dama a dvoch porcelánových espresso šálok aj s podšálkami!

Moka kávovar Dama Glamour 3 Bordeaux od tradičného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 3 porcií malej espresso kávy. Už na prvý pohľad poteší svojím elegantným vzhľadom: červené prevedenie je doplnené perleťou. Okrem toho tomuto moka kávovaru dodáva skutočný štýl a decentnosť osemuholníkový tvar s jemne zaoblenými hranami. Je vyrobený z hliníka, rukoväť a vrchný držiak sú z protišmykového silikónu. Zaručený pôžitok z kávy!

Ďalšou súčasťou darčekového balenia sú 2 kvalitné porcelánové espresso šálky s podšálkami. Sú biele, šálky sú zvonka zdobené červeným logom, podšálky sú dekorované niekoľkými obrázkami srdiečka. Ako stvorené na trávenie chvíľ s Vašimi najbližšími!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený.
Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Technické špecifikácie moka kávovaru Bialetti Dama Glamour 3 Bordeaux:

Farba: Červená / perleť
Materiál: Potravinársky hliník
Zdroje ohrevu: plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Objem kávovaru: 1,6dcl / 14 g kávy (3 šálky)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!