• Vône karibiku II.

Vône karibiku II.

Ostrovné kávy sú v dnešnej dobe mimoriadne obľúbené, či už ide o ostrovné krajiny ďalekého Pacifiku, alebo slnečného Karibiku.
  • Značka: Cafepoint
  • Kód produktu: 999036
  • Tento produkt je nedostupný

Objavujte kávu z celého sveta – Vône Karibiku 2 je darčekové balenie ktoré obsahuje najlepší výber prémiových odrodových káv z ostrovných krajín Kuby, Dominikánskej republiky a najkvalitnejšiu kávu z Jamajky.

Či sa jedná o  nadšeného kávičkára alebo si chcete len dopriať zážitok z degustácie ostrovných káv , máte na výber toto darčekové balenie.

Ostrovné kávy sú v dnešnej dobe mimoriadne obľúbené. Či už ide o ostrovné krajiny ďalekého Pacifiku, alebo slnečného Karibiku, kávy z týchto regiónov sú cenené pre jemnú sladkosť, často likérové, až sirupovité telo a príjemnú dochuť. Najmä vďaka nízkemu objemu produkcie sú tieto kávy stále pomerne vzácne.

Najkvalitnejšia káva z Jamajky -  Blue Mountain, urodí sa len vo veľmi obmedzenom množstve, aj preto je považované za kráľovnú káv. Vlhko, teplo, vysoká nadmorská výška a časté vetry sa podieľajú na formovaní tejto výnimočnej kávy. Z tohto dôvodu je chránená nielen prísnym procesom riadenia výroby, ale aj formou prepravy v sudoch z bieleho duba, ktoré zaručujú jej vysokú hodnotu a kvalitu.

Kávy z ostrovov sú špecifické svojou rozmanitosťou, každá z nich má svoju nezabudnuteľnú chuť. Môžeme v nich nájsť tóny škorice, tabaku, exotického ovocia ale aj pestrofarebných kvetov rôznych farieb, tvarov a vôní. Kávy z ostrovov obľubujú najmä odvážnejší kávičkári a cestovatelia, ktorí radi v káve hľadajú rôznorodé chute a voňavé spomienky z celého sveta.

Pripravte ozajstné prekvapenie a gurmánsky zážitok pre tých ktorých si naozaj vážite a milujú kávu. Elegantne zabalený je takto vhodný ako prejav poďakovania pre obchodných partnerov alebo ako darček pre priateľov.

Obsah balenia:

CP Cuba Serrano Superior 250g zrno , CP Dominican Republic Barahona AAA, 250g zrno, CP Jamaica Blue Mountain 125g zrno

Ako bonus je súčasťou balenia:

+ Kávová mapa
+ Vtipná visačka s príslovím o káve

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!