• Zrnková káva Ciao Milano, 250g

Zrnková káva Ciao Milano, 250g

Prémiová káva zložená z výberových kávových zŕn odrôd Arabika a Robusta pochádzajúcich z kávových plantáži strednej Ameriky.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 7,99€

Prémiová káva zložená z výberových kávových zŕn odrôd Arabika a Robusta pochádzajúcich z kávových plantáži strednej Ameriky. Obsahuje väčší pomer kávových zŕn odrody Arabika. Umenie majstrov pražiarov oceníte najmä vo výraznej ale vyváženej chuti kávy Ciao Milano. Táto káva bola namiešaná na základe prieskumu obľúbenosti a preferencií chutí u zákazníkov Cafepoint a je vhodná pre prípravu kávy typu espresso, cappuccino, caffe latte.

Ciao Milano je pozdrav z bohatého Milána a mesta plného elegancie a štýlu. Tak ako toto mesto aj káva Ciao Milano v sebe skrýva štýlové vlastnosti, a to najmä vyladenú výraznú chuť po orieškoch a horkej čokoláde. Je pražená vychýreným talianskym pražiarom. Upražením sa z každého zrnka rozvinú jeho najlepšie vlastnosti v podobe arómy a chutí, ktoré sa potom spoja v tejto harmonickej zmesi kávových zŕn a prinášajú pôžitok z pitia obľúbenej kávy.

Vlastnosti produktu Zrnková káva Ciao Milano, 250g

Vlastnosti
Aróma Výrazná a čokoládová
Chuť Jemne pražené kakao a oriešky,  plná kréma
Telo Stredne likérové

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!