Ascaso Mlynček I2 leštený hliník

Telo robustného profesionálneho elektrického mlynčeka na kávu Ascaso I-2 je zhotovené z ručne lešteného hliníka, čím sa každý kus stáva originálom.
  • Značka: Ascaso
  • Kód produktu: 240027
  • Tento produkt je nedostupný

Tento robustný profesionálny elektrický mlynček na kávu od špičkového výrobcu Ascaso je ideálny najmä pre domácnosti, no možno ho použiť aj v kaviarni ako sekundárny mlynček.

Pozostáva z vysokokvalitných materiálov a komponentov. Telo je zhotovené z ručne lešteného hliníka, čím sa každý kus stáva originálom, ktorý jednoznačne spestrí akúkoľvek domácnosť. Zamakový výpust na mletú kávu pôsobí nielen esteticky, ale zaručuje aj bezchybné nasypanie priamo do stredu sitka páky. Mlecí mechanizmus z nerezovej ocele zabezpečuje konzistentné mletie kávových zŕn, pričom primerané množstvo mletia spôsobuje len minimálne prehriatie, ktoré by mohlo ovplyvniť výslednú chuť Vášho nápoja. Do priehľadného zásobníka s vekom sa zmestí až 600 g zrnkovej kávy. Je odnímateľný a vyrobený z odolného plastu.

Mlynček sa perfektne hodí k akémukoľvek pákovému kávovaru, najviac sa však bude vynímať pri kávovaroch značky Ascaso.

Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi mlynčekov na kávu Ascaso

Ascaso je spoločnosť zameraná na výrobu domácich i profesionálnych pákových kávovarov, ich komponentov a doplnkov a elektrických mlynčekov na kávu. V roku 1962 ju založil Jesús Ascaso v španielskom meste Barcelona. Firma sa sprvu orientovala na predaj náhradných dielov do kávovarov a postupne prerazila aj na medzinárodný trh. V roku 1997 José Louis Ascaso predstavil myšlienku výroby samotných kávovarov. V súčasnosti je značka Ascaso známa vo viac ako 80-tich krajinách sveta, a to vďaka pokročilým technológiam, stále novým produktom a filozofii založenej na kvalite a štýle.

Vlastnosti produktu Ascaso Mlynček I2 leštený hliník

Základné špecifikácie
Farba Strieborná
Hmotnosť 4 kg
Materiál Hliník, nerezová oceľ, plast
Produkcia 3 kg/hod.
Rozmery (Š x V x H) 162 x 407 x 266 mm
Funkcie
Nastaviteľný stupeň pomletia Áno
Technické špecifikácie
Mlynček na kávu Kužeľový
Napätie 230 V / 120 V
Počet otáčok za minútu 1200
Príkon 175 W
Zásobník na zrnkovú kávu Áno (s kapacitou 600 g)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!