Bialetti City of Art Firenze Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Sada espresso šálok Bialetti City of Art Firenze je nazvaná podľa svetoznámeho mesta Florencia. Ideálna ako darček pre milovníkov espressa s láskou k umeniu.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 403156
  • Tento produkt je nedostupný

Šálka kávičky s nádychom umenia

2 vkusné porcelánové espresso šálky s podšálkami a praktickými kávovými miešadielkami. Patria do kolekcie s názvom City of Art, ktorá Vám prinesie vždy nový, unikátny pôžitok z kávy a čaro vybraných miest s bohatou umeleckou históriou, podľa ktorých sú jednotlivé sady šálok pomenované.

Espresso šálky Bialetti City of Art Firenze symbolizujú svetoznáme talianske mesto Florencia, ktorá patrí medzi najkrajšie mestá na svete. Zachyťte atmosféru kolísky renesancie a dodajte jedinečný štýl Vašej prestávke na kávu vďaka tejto špeciálnej edícii šálok od renomovaného výrobcu moka kávovarov Bialetti!

Šáločky môžu poslúžiť aj ako exkluzívny darček pre dvojicu vášnivých milovníkov espressa s láskou k umeniu.

Šálky a podšálky sú bielej a tmavofialovej farby. Na šálkach sa vyníma logo spoločnosti Bialetti - malý fúzatý panáčik, okraj podšálok dekoruje kresba erbu Florencie. Stred podšálok zdobí nápis FIRENZE. Kávové miešadielka sú tmavofialové.
Šálky majú jemný, harmonický tvar, ktorý bol navrhnutý tak, aby umocnil arómu kávy a konzistenciu jej krémy. Predstavujú symbol pravej talianskej tradície.

Záruka skutočného potešenia z pitia kávy!

Vlastnosti produktu Bialetti City of Art Firenze Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Základné špecifikácie
Farba Biela, tmavofialová
Materiál Porcelán
Objem 80 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!