Cafepoint Darčekové balenie Premium No.1

Cafepoint Darčekové balenie Premium No.1 je ako stvorené pre náročných gurmánov vyhľadávajúcich netradičné chuťové pôžitky. Skvelý darček pre najbližších!
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 34,90€

Pre milovníkov vyberaných chutí

Ak premýšľate nad vhodným darčekom pre svojich najbližších, elegantný darčekový set pod názvom Cafepoint Premium No.1 môže byť tým najlepším riešením. V balení sa nachádza skutočne originálne prekvapenie: vynikajúca odrodová káva zo Salvádoru, klasické holandské wafličky, lahodná lieskovcová nátierka s čokoládou, horúca tmavá čokoláda Sao Thome a jemný sypaný čierny čaj OPA. Vďaka tejto kombinácii môžete v pohodlí svojho domova zažiť delikátne chute a podmanivé vône, ktoré exkluzívny set Cafepoint Premium No.1 ponúka. Darčekové balenie je ako stvorené pre náročných gurmánov vyhľadávajúcich nové a netradičné chuťové pôžitky.

Zloženie darčekového balenia a popis jednotlivých produktov:

*Vintage Teas Čierny čaj OPA, 50g je ručne zbieraný sypaný čaj, ktorý pochádza z regiónu Ruhuna na Srí Lanke. Má jemnú, sviežu chuť.


Návod na prípravu čierneho čaju: čaj nasypte do hrnčeka, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 2-5 minút. Potom ho sceďte, ochuťte a podávajte. Na 1,5 dcl vody zvyčajne prislúcha cca 1 čajová lyžička sypaného čaju a vynikajúcim pomocníkom pri jeho príprave je čajové sitko alebo French press.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!