Vintage Teas Morning After Tea Jazz-up Zelený čaj, 80g

Vintage Teas Morning After Tea Jazz-up je unikátny sypaný čaj pozostávajúci zo zmesi jazmínu a zeleného čaju určený na dokonalé uvítanie nového rána.
  • Značka: Vintage Teas
  • Kód produktu: 145053
  • Tento produkt je nedostupný

Príjemné privítanie východu Slnka

Zelený čaj, sypaný. Hmotnosť balenia: 80 g.

Intenzívna vôňa čerstvých jazmínových kvetov zmiešaných so zeleným čajom tej najvyššej kvality Vás pozitívne naladí do nastávajúceho dňa.

Zloženie: zelený čaj, jazmín, ruža, nechtík, nevädza.

Návod na prípravu: prevarte vodu a potom ju nechajte vychladnúť na cca 80 stupňov Celzia. Následne ňou v šálke zalejte čaj, lúhujte 2-3 minúty. Potom čaj sceďte, ochuťte a podávajte. Na 1,5 dl vody zvyčajne prislúcha cca 1 čajová lyžička sypaného čaju a vynikajúcim pomocníkom pri jeho príprave je čajové sitko alebo French press.

Vintage Teas Morning After Tea je unikátna kolekcia zmesových sypaných čajov, špeciálne určená na dokonalé uvítanie nového rána. Aby ste sa cítili svieži a plní energie počas celého dňa!

O výrobcovi čajov Vintage Teas

Vintage Teas je jeden z najväčších exportérov čaju na Srí Lanke. Ich čaje sú známe veľmi jemnou chuťou a zložením, pričom využívajú špičkové vybavenie na prípravu tých najkvalitnejších aromatických čajových zmesí. Avšak tu ich práca nekončí. Každý produkt je individuálne zabalený a poslaný ku klientovi.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!